Blog

blog_JRT_PSi (8).jpg - PSí Hubík

PSí Moto PSí PODPORUJE MLADÉ TALENTY

08. 04. 2022

„Podpora juniorských závodníků z Brna je naší srdeční záležitostí“, sděluje Libor Hubík, zakladatel PSí a dodává: „Ať už z nich budou profesionální závodníci nebo ne, jsou to kluci, kteří mají rádi motorky.“

blog_supsuh_úvod.JPG - PSí Hubík

PSí Moto EXKURZE VE VÝROBĚ PRO „UMPRUMAČKY“

18. 03. 2022

„Zájem odborných škol o naši výrobu motooblečení nás opravdu těší. Tentokrát nás navštívily studentky uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti“, sděluje ing. Libor Hubík, ředitel výrobního závodu PSí HUBÍK s.r.o. v Hulíně.

IMG_20220210_151437.jpg - PSí Hubík

PSí Moto NOVINKY V MOTOKOLEKCI 2022

22. 02. 2022

Neustále pracujeme na inovaci naší motokolekce. Je pro nás důležité, aby vám poskytovala maximální užitek. Dbáme na 100% kvalitu, zpracování a materiály. Každý motooděv před uvedením na trh testujeme!

blog_exkurze_general petr pavel (19).JPG - PSí Hubík

PSí Moto Podpořme řemeslo!

29. 10. 2021

Podpořme řemeslo, mottem exkurze u výrobce motooděvů PSí HUBÍK. Proč? 31 let vyrábí v Hulíně na Zlínsku rodinná firma s názvem PSí HUBÍK motocyklové oblečení. Jejich kombinézy oblékají motorkáři z ulice, ale i profesionální závodníci z MotoGP. Jaké byly jejich začátky a jak vypadá výrobní závod dnes, jsme se mohli podívat díky exkurzi pořádané Monikou, Liborem a Adamem Hubíkovými přímo u nich ve fabrice v Hulíně.

 

blog_airbagy na dakaru_kubiena a laivydas.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Airbagy na Dakaru

31. 08. 2021

Letošní závod Rallye Dakar byl průkopníkem v historii. V čem? Rok 2021 byl prvním, kdy jezdci stejně jako v závodech MotoGP museli mít airbagovou ochranu. Jak si s tím poradili výrobci airbagů i jezdci jsme se bavili s ambasadorem značky PSí Tomášem Kubienou a jeho litevským kolegou Laisvydasem Kanciusem.

blog_exkurze_goodwill_uvod.jpeg - PSí Hubík

PSí Moto EXKURZE ČESKÉHO GOODWILLU VE VÝROBNÍM ZÁVODU PSí

26. 07. 2021

Projekt Český Goodwill uděluje "Firmové Oscary"! Oceňuje podnikatele a firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci. Nominace PSí HUBÍK v roce 2017 nás velmi potěšila! A když členové skupiny Českého Goodwilla projevili zájem o exkurzi u nás ve výrobě, rádi jsme je provedli.

blog_cardoso_01.jpg - PSí Hubík

PSí Moto NA DESIGNU ZÁLEŽÍ ANEB ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA

07. 06. 2021

Svěží barvy přináší španělský tým AVATEL-CARDOSO TEAM, v jehož čele stojí bývalý MotoGP závodník, José Luis Cardoso. Pod jeho vedením se mladí jezdci účastní série závodů FIM CEV Repsol 2021. Těší nás, že se tým rozhodl obléci své jezdce do závodních kombinéz se značkou PSí.

blog_jaro_uvod.jpg - PSí Hubík

PSí Moto PŘÍCHOD JARA, VELIKONOCE ANEB SEZÓNA ZAČÍNÁ

06. 04. 2021

Příchod jara máme spojen s tradičními velikonočními svátky. Uctíváme příběh Ježíše nebo jen oslavujeme znovuzrození přírody. Pokud přeje počasí, vydáváme se na první jarní vyjížďky. Jaro je bezesporu odstartováním nové motocyklové sezóny. Jak se na ni správně naladit a připravit?

blog_deas_uvod.jpg - PSí Hubík

PSí Moto NOVÁ TECHNOLOGIE OCHRANY RAMEN A LOKTŮ - DEAS

11. 03. 2021

Bezpečnost motorkáře byla, je a bude vždy na 1. místě při konstrukci motooděvů v PSí. Proč? Od založení firmy jdeme cestou vlastního vývoje. Ten se zpočátku opíral o vlastní zkušenosti zakladatele a konstruktéra motooděvů ing. Libora Hubíka z každodenního ježdění na motorkách jak cestovních, tak okruhových, později o testování s profesionálními jezdci v nejprestižnějších třídách motocyklových závodů a v současné době i o spolupráci s fakultou aplikovaných věd ZČU v Plzni v rámci projektu "Bezpečného odívání na motocyklech".

blog_kristyna_suky_uvod_komp.png - PSí Hubík

PSí Moto VALENTÝNSKÉ PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ NOVÉ AIRBAGOVKY?

09. 02. 2021

Valentýnské překvapení v podobě nové airbagové kombinézy? I tak by se dala nazvat nová kombinéza pro Kristýnu, přítelkyni známého youtubera Sukyho. Byl to opravdu jen náhlý impuls vášně nebo myšlenka na originální kombinézu na míru zrála nějaký čas?  

blog_novinky 2021_uvod.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Jaké budou novinky v kolekci motooblečení 2021?

27. 01. 2021

Nalaďte se na novou motorkářskou sezónu a podívejte se na novinky v motooblečení pro sezónu 2021, které připravujeme ... .

blog_triumph_uvod.jpg - PSí Hubík

PSí Moto MÁTE VYSNĚNÝ MODEL KOMBINÉZY NA MOTORKU?

04. 09. 2020

Máte vysněný model kombinézy na motorku? Originální design, který nikdo jiný nemá? V našem výrobním závodu motooděvů PSí HUBÍK se vaší kreativitě meze nekladou. Cokoliv si vymyslíte, náš tým zrealizuje. Nevěříte? Přesvědčte se sami ....

psi_kamion.jpg - PSí Hubík

PSí Moto PSí PROMO-TRUCK NA CESTÁCH

19. 05. 2020

Možná jste na dálnici míjeli PSí PROMO-TRUCK a přemýšleli, kde asi jede. PSí společnost je historicky spjata s přímou účastí na motocyklových závodech. Na závody se jezdilo vždy! Proč?

Logo_Motosalon_blog.png - PSí Hubík

PSí Moto MOTOSALON 2020

30. 03. 2020

Je až neuvěřitelné, že jsme se mohli potkat na největší motocyklové události roku, MOTOSALONU v Brně. Konání bylo ohroženo kvůli situaci s Koronavirem.

blog_airbag_sasa_uvod_DS5_1430.jpg - PSí Hubík

PSí Moto JAK FUNGUJE AIRBAG PŘI PÁDU NA MOTOCYKLU?

27. 05. 2019

Hrozivý pád Saši Pelikánové při závodu SSP 300 v italském Misanu. Highsider v chumlu dalších jezdců. Jak zafungovala ochrana kombinézy se zabudovaným airbagem? Vyvázla Saša bez zranění?

Blog_Airbagy v kombinézách PSí_Logo Tech-Air_ALPINESTARS.png - PSí Hubík

PSí Moto Motocyklové airbagy v kombinézách PSí

25. 06. 2018

Skvělá zpráva pro ty, kteří sledovali náš vývoj kombinéz se zabudovaným airbagovým systémem. 29.5.2018 společnost PSí HUBÍK s.r.o. podepsala kontrakt s italskou společností ALPINESTARS a tím dosáhla dostupnosti kombinézy s airbagem pro širokou veřejnost.

Blog_ohlednuti za dakarem_uvodni foto.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Ohlédnutí za DAKAREM

24. 04. 2018

Komplety na dakarské rallye vyrábíme od roku 2000. Průkopníkem byl Ivo Kaštan, který odjel celých devět sezón v PSí moto oblečení. Co k nám přivádí tyto jezdce? Čtěte na následujících řádcích.

Blog_racing astaroth_uvod.jpg - PSí Hubík

PSí Moto PŘÍBĚH JEDNÉ KOMBINÉZY RACING ASTAROTH

21. 03. 2018

Za každým modelem v kolekci PSí HUBÍK stojí příběh. Tak je to i v případě kombinézy na okruhové ježdění RACING ASTAROTH. Čím je unikátní? Dozvíte se v následujícím článku.

Cesky Goodwill 2017.jpg - PSí Hubík

PSí Moto  Nominace Libora Hubíka, zakladatele PSí, nás potěšila

01. 09. 2017

Původní český projekt s tradicí od roku 2013 oceňuje firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci.

7015_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto JAK VZNIKAJÍ CESTOVATELSKÉ KOMPLETY U PSí HUBÍKA? - 3. díl

20. 06. 2017

Je tu závěrečné pokračování článku, jak vznikají motooděvy u nás "Hubíků". Zatímco 1. díl představil první kroky, jak vzniká myšlenka výrobku, následně design, druhý díl představil výrobu a třetí díl přiblíží co je mezi prvním prototypem a finálním modelem, který jde do prodeje.

7006_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto JAK VZNIKAJÍ CESTOVATELSKÉ KOMPLETY U PSí HUBÍKA? - 2. díl

31. 05. 2017

Je tu druhé pokračování článku, jak vznikají motooděvy u nás "Hubíků". Zatímco 1.díl představil první kroky, jak vzniká myšlenka výrobku, následně design .... druhý díl představuje již konkrétní výrobu a přiblíží vám jednotlivé technologické postupy

6988_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto JAK VZNIKAJÍ CESTOVATELSKÉ KOMPLETY U PSí HUBÍKA? - 1. díl

18. 05. 2017

Pojďte s námi nahlédnout, jak vznikají oděvy postavené na poctivém řemesle. Je to příběh šikovných českých rukou založený na mnohaletých zkušenostech našich techniků a švadlen. Celý proces vývoje nového produktu včetně jeho zkoušení trvá jeden rok, a my vám ho nyní rádi ve třech dílech přiblížíme.

psi-hubik__4998.jpg - PSí Hubík

PSí Moto TIŠTĚNÉ KOMBINÉZY - DESIGN A BEZPEČNOST ZÁROVEŇ

16. 02. 2017

Čemu říkáme v PSí "tištěná kombinéza"? Jedná se o kombinézy, kdy se design tiskne přímo do kůže. Kombinéza tedy není vyřezávána a sešívána z velkého počtu samostatných barevných dílků, nápisů a log. Je rovnou střižena v co největších plochách. 

4988_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Příběh značky PSí Hubík

14. 11. 2016

PSí Hubík? Značka, kterou dnes oblékají motorkáři po celém světě, vznikla z myšlenky Ing. Libora Hubíka. Kdo může tedy o PSí říct víc, než sám zakladatel a majitel. Čím vším si Libor prošel a co jej přivedlo k založení PSí? Vyzpovídali jsme ho, abychom zjistili, jak to všechno začalo!

3186_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Textilní komplet SERPENS + ERIDANUS, co objel svět - rozhovor s Pavlem Suchým

25. 10. 2016

Pavel Suchý a jeho nároky na motooblečení pro cestu kolem světa. Zajímalo nás také co očekává od následující výpravy do Van Diemenovy země, na kterou si opět vybral vyzkoušený textilní komplet, složený z bundy SERPENS a kalhot ERIDANUS.

3157_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto D-air & PSí Hubík - Revoluce v bezpečnosti u českého výrobce! II.

01. 08. 2016

Vyzpovídali jsme Ondru, abychom zjistili jak se k tomuto systému staví jako závodník, jaké jsou rozdíly oproti kombinéze bez airbagu a jak tento systém funguje.

3112_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Jak sladit pár na motorce?

26. 07. 2016

Kombinézy s individuálními designy potkáváme stále častěji, ale design laděný k motorce a zároveň v páru? S tím se úplně běžně nesetkáme, ale přesto je tato varianta stále žádanější. Stejně tak tomu bylo také u manželů Uhlířových. 

Ježek_titulka.jpg - PSí Hubík

PSí Moto D-air & PSí Hubík - Revoluce v bezpečnosti u českého výrobce!

23. 05. 2016

Následující řádky poodkryjí, jak to všechno začalo a jak to vnímal a vnímá zakladatel a majitel firmy PSí Hubík - Ing. Libor Hubík.

Bláňa2.png - PSí Hubík

PSí Moto Jak vznikají originální designy pro zákazníky PSí?

17. 03. 2016

Vyzpovídali jsme Adama Hubíka, prodejce v PSí - Plzeň, který  nedávno vymyslel originální design pro Blanku Slavíkovou alias "PANÍ SRŠŇOVOU".

2828_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto PSí 2016: NOVÉ TECHNOLOGIE A INOVACE

28. 12. 2015

Neustále pracujeme na tom, aby vaše jízda na motocyklu v motooblečení PSí byla vždy pohodlná a bezpečná zároveň. 
Modelová řada pro sezonu 2016 přináší hned několik inovativních prvků.

2480_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto PSÍ DÁVÁ ŠANCI MLADÝM TALENTOVANÝM DESIGNÉRŮM

13. 07. 2015
Navštivili jsme výstavu studentů Průmyslového designu a Designu obuvi ve Zlíně.
Jedním z exponátů byla diplomová práce Veroniky Močičkové, jejíž zadání znělo: DÁMSKÉ OBLEČENÍ NA SKÚTR.
 
cb_logo z kombi_3.jpg - PSí Hubík

PSí Moto 1990 - 2015

18. 06. 2015
Čas strašně letí, v roce 1990 založil ing.Libor Hubík firmu PSÍ HUBÍK. Už čtvrt století tvoří a šije oblečení pro motorkářky a motorkáře. Oblečení, které podtrhuje osobnost a přitom svého majitele chrání a poskytuje mu komfort. Libor Hubík šel vždy cestou vlastní výroby. Výroby fungující v České republice. Technologie, které ovládl a  25 let neustále zdokonaluje i vyvíjí vám přináší oblečení, které je na hony vzdálené té 1.kombinéze, kterou kdysi vytvořil sám pro sebe.
11207371_10152806855402337_4183136162569997529_n.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Veronika Ruppert: Motorkářská móda z Tlumačova

07. 05. 2015

Veronika Ruppert toho ví hodně o módě a designu a nebojí se zeptat...koncem dubna zavítala k nám do PSí, aby vyzpovídala Libora Hubíka. Reportáž vznikla v rámci ZLÍN DESIGN WEEK, kterého se Veronika účastnila. Tvoří a moderuje  pořad o české autorské módě Modeschau, natáčí rozhovory a reportáže týkající se kultury, designu a módy, provází denním proudovým vysíláním Radia Wave.

Sym_Logo_4c_FINAL_180408.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Membrány v oblečení PSí HUBÍK

13. 04. 2015

Existují membrány, které může výrobce používat až na základě získání licence a to jen v případě, že splní normy na zpracování. Jsou to dvě značky, které takto udělují licenci: GORE-TEX a SYMPATEX.

2151_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto KOLAMA DOLU

01. 04. 2015

Aleš Poláček je motorkář, amatérský cestovatel a zakladatel www.kolamadolu.cz jediného českého podcastu o motorkách

2094_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto MOTOSALON 2015 PRAHA-LETŇANY

02. 03. 2015

MOTOSALON v Praze-Letňanech už tento týden!
Od 5.března do 8.března

2064_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Majitel značky PSí Libor Hubík odpovídal on-line

27. 02. 2015

Celý on-line rozhovor byl publikován 26.2.2015 na webu Motorkáři.cz

blog-kombinezy-zavodniku-1.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Originální design, to není jen líbivý vzhled

26. 11. 2014

Barevné provedení závodní kombinézy se většinou podřizuje týmové strategii. Kombinéza v tomto ohledu slouží k identifikaci příslušnosti k týmu.

blog-kombinezy-zavodniku-6.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Konstrukce kombinézy: ochrana, pohodlí, hmotnost, aerodynamika

29. 10. 2014

Základním požadavkem na konstrukci závodní kombinézy je dosáhnout maximální ochrany pilota při zachování pohodlí, neomezující volný pohyb na motocyklu.

blog-kombinezy-zavodniku-11.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Nepostradatelnou součástí kombinézy jsou chrániče

19. 11. 2014

Základní funkcí chrániče je co možná nejvíce utlumit náraz na exponovaném místě, tedy nejčastěji v oblasti kloubů. Maximální hodnoty přenosu rázové energie pro standardní použití určuje norma EN 1621.

blog-kombinezy-zavodniku-9.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Jak se vše spojuje: švy a nitě

12. 11. 2014

Pro pružné a přitom dostatečně pevné spojení se používají nejčastěji polyesterové nitě, které udrží v tahu cca 5 kg. Navíc musí mít dostatečnou odolnost proti všem látkám, které se u motocyklů vyskytují.

blog-kombinezy-zavodniku-13.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Materiály kombinézy: kůže, Kevlar, keramika

05. 11. 2014

Základním materiálem pro závodní kombinézy po desetiletí byl a stále je pravá kůže. Nejpoužívanější usní (vyčiněnou zpracovanou kůží) je hovězina, tzv. lícovka.

kombinezy-zavodniku-2.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Závodní kombinézy jsou vytvářeny nejen pro Moto GP

22. 10. 2014

Závody Moto GP patří jistě k nejvyšší úrovni závodění na silničních závodních motocyklech a díky mediální podpoře patří také k nejznámějším. Podívejme se také do historie.

cisteni-kombi.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Jak správně očistit kombinézu před zimním obdobím

15. 10. 2014

S koncem motorkářské sezóny uložte Vaši kombinézu a další moto oblečení do skříně řádně ošetřené. Berte v úvahu materiál a zejména na kožené oděvy si pořiďte vhodné přípravky.

663_02.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Na konci motorkářské sezóny je třeba zazimovat Váš stroj

08. 10. 2014

Listopad je tu, a s ním i konec motorkářské sezóny. Hlavní předpoklad, jak udržet stroj v perfektním stavu, je správné zazimování.

10659419_783964601625956_6704993485222939025_n.jpg - PSí Hubík

PSí Moto Prague Fashion week

20. 09. 2014

Senzace! PSí navštívilo největší módní událost v ČR – FASHION WEEK – konkrétně vyvrcholení večera a to přehlídku Jakuba Polanky!