Hledáme nového prodejce do EXPORTU!

Umíte anglicky nebo německy slovem a písmem tak, že by to mohla být Vaše osmihodinová pracovní náplň? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

Co budete dělat?

- komunikovat se zahraničními zákazníky (on-line, telefonicky, osobně)
- zpracovávat objednávky ze zahraničí (překlady z cizího jazyka)
- několikrát ročně se účastnit na propagačních akcích

U koho budete pracovat?

 - Firma PSí HUBÍK je největší výrobce motooděvů se specializací na zakázkové šití na míru. Máme tradici již 29 let a oblékáme motorkáře a závodníky z různých koutů světa.

Adresa pracoviště:

PSí HUBÍK s.r.o. - výrobce motooděvů
Dolní 23 (rohový dům na křižovatce na Kvasice)
763 62 Tlumačov u Zlína

Pracovní doba:

ranní 7-15:30 (nebo dle dohody)

Pracovní smlouva:

40 hodin týdně, 3 měsíce zkušební doba, 2 roky doba určitá, pak doba neurčitá

Mzda:

mzda 19.000,- - 27.000,-

Požadavky:

- znalost anglického nebo německého jazyka AKTIVNĚ slovem i písmem
- aktivní práce na PC - MS Office
- učenlivá povaha
- časová flexibilita
- řidičský průkaz B

Nabízíme:

- zajímavou a kreativní práci s možností kariérního růstu
- možnost podílet se na expanzi české firmy na zahraniční trhy
- díky netradičnímu odvětví podníkání proniknout do života kolem motorek
- motivační systém odměňování
- příspěvek na stravování
- sleva na nákupy ve vlastních prodejnách

Chtěli byste se stát součástí našeho obchodního týmu? Posílejte své životopisy s aktuální fotkou na jan.ernest@psi.eu. Budete vyzváni k výběrovému řízení. Těšíme se na vás!

Kontakt:

Jan Ernest - manager exportu
Telefon: 577 929 751
E-mail: jan.ernest@psi.eu