Hledáme novou švadlenu/šičku!

Do nově zrekonstruovaného výrobního závodu v Hulíně přijmeme švadlenu/šičku. Jste vyučená/-ný? Kontaktujte nás!

Co budete dělat?

- šít motooděvy. Dostanete nařezané díly, které budete sešívat do celku. Vyrobíte tak bundu nebo kalhoty pro motorkáře.

U koho budete pracovat?

 - Firma PSí HUBÍK je největší světový výrobce motooděvů se specializací na zakázkové šití. Letos slavíme 30 let výročí existence naší firmy. Za tu dobu jsme oblékli tisíce motorkářů, cestovatelů i profesionálních motocyklových závodníků z různých koutů světa.

Adresa pracoviště:

PSí HUBÍK s.r.o. - výrobce motooděvů
Nerudova 815 (bývalá fabrika Šohaj)
768 24 Hulín

Pracovní doba:

ranní 6-14:30

Pracovní smlouva:

40 hodin týdně, 3 měsíce zkušební doba, 2 roky doba určitá, pak doba neurčitá

Výhody:

mzda 19.000,- - 26.000,- , příspěvky na stravování, zaměstnanecká sleva na zboží v prodejně, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Požadavky:

výuční list v oboru nebo praxe

Kontaktujte se na telefonním čísle 603 15 66 77 a domluvte si osobní schůzku přímo ve výrobě. Těšíme se na vás!

Kontakt:

Kontaktní osoba: Ing. Libor Hubík, výrobní ředitel
Tel.: 603 15 66 77
E-mail: libor@psi.eu