Skladem v e-shopu

Tlumačov

Plzeň

1 400 Kč/58.32 €

Popis produktu

Variabilní lehátko pro relaxaci u motorek i mimo ně. Výhodou je snadná manipulace. Rámová konstrukce je vyrobena z kvalitního bukového dřeva a všechny spoje jsou upevněny nýty pro větší bezpečnost. Polohovací opěradlo má 3 stupně regulace. Díky potahu s motorkářskou tématikou se hodí jako originální dárek pro milovníky motosportu. Lehátka jsou koncipovaná do všech ročních období, jak tepla, tak zimy.

Rozměry

  • 125 x 58 cm

Váha

  • 3,3 kg

Nosnost

  • 120 kg

Materiál

  • potah: 100% voděodolný polyester gramáž 260 g/m2
  • konstrukce: bukové dřevo

Reference

Popřemýšlel jsem, jak najít výrobce, který mi (nezávodníkovi) dodá stejnou kombinézu té nejvyšší kvality, kterou dostávají oficiálně spozorovaní závodníci. Chtěl jsem, aby byla vyrobena ve stejné továrně, stejnými lidmi ze stejných materiálů. PSI je tím výrobcem!

Simon Crafar

Věděli jste, že?

První kombinézy s airbagem jsme vyrobili již v roce 2016 pro závodníka Ondřeje Ježka. Poté následovala spolupráce s jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem. Díky vlastnímu výrobnímu závodu v České republice se podílíme na neustálém vývoji airbagových systémů a jejich implementaci do motooblečení jak pro okruhové ježdění, tak do provozu i off-roadu.

Naše výhody