Novinka

opasek LOCK - černá

Vyberte si velikost

Skladem v e-shopu

Tlumačov

Plzeň

999 Kč/41.62 €

Popis produktu

Elastický textilní opasek s magnetickou sponou FIDLOCK a stříbrným logem PSí. Šíře pásku je 4 cm. Šíře spony na obou koncích je 5 cm. Vhodné do poutek dlouhých nad 6 cm. Díky pružnému materiálu se obvod natahuje o 5–8 cm, a tím příjemně fixuje kalhoty k tělu. Spona se díky magnetu intuitivně odepíná a zapíná. Stačí jen přiblížit k sobě a spona zacvakne do sebe a pevně se uzamkne. Oddělíte jednoduše vysunutím dolů.

Provedení

  • unisex

Materiál

  • opasek: 15 % elastan + 85 % polyester
  • spona: plast

 

Video produktu

Reference

Popřemýšlel jsem, jak najít výrobce, který mi (nezávodníkovi) dodá stejnou kombinézu té nejvyšší kvality, kterou dostávají oficiálně spozorovaní závodníci. Chtěl jsem, aby byla vyrobena ve stejné továrně, stejnými lidmi ze stejných materiálů. PSI je tím výrobcem!

Simon Crafar

Věděli jste, že?

První kombinézy s airbagem jsme vyrobili již v roce 2016 pro závodníka Ondřeje Ježka. Poté následovala spolupráce s jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem. Díky vlastnímu výrobnímu závodu v České republice se podílíme na neustálém vývoji airbagových systémů a jejich implementaci do motooblečení jak pro okruhové ježdění, tak do provozu i off-roadu.

Naše výhody