1× ROČNĚ DOPŘEJTE SVÉMU MOTOODĚVU ODBORNOU PÉČI

KOMPLEXNÍ SERVIS U VÝROBCE


Každý den pracujeme s kůží i textilem, vyrábíme motooblečení.  Proto také víme, jak o oblečení nejlépe pečovat. Využijte našich profesionálních služeb čištění a ochrany motooblečení. 

 

CO  VŠECHNO ZAHRNUJE ODBORNÉ ČIŠTĚNÍ U VÝROBCE?

  • Poradenství - metod čištění je více, náš odborný personál vybere tu nejvhodnější pro váš oděv. Díky tomu, že známe složení materiálů,  zajistíme bezpečné čištění a předejdeme újmám, které vznikají při neodborném servisu.
  • Kontrolu - kontrolujeme materiál, švy, chrániče a veškeré součásti oděvu. Výhodou je, že servis čištění máme součástí našeho vlastního výrobního závodu. Přebírá ho od vás zkušený personál na výrobu moto oblečení a ten zajistí v případě potřeby i opravu dalších prvků.
  • Čištění - většinu oděvů čistíme nebo pereme přímo ve výrobním závodu, anebo využíváme specializovanou čistírnu, která čistí metodou Suede Life tzv. šetrné čištění. Věnujeme pozornost jak vnějšímu povrchu, tak jednotlivým vnitřním vrstvám (podšívky, membrány, chrániče). Vše zbavujeme nečistot a odstraňujeme stopy potu. Dbáme na to, aby během čištění nedošlo k žádnému poškození výrobku, seprání či snížení funkčnosti membrán apod.
  • Impregnaci - závěrečná fáze je ošetření materiálů výživovými a ochrannými prostředky.
 

Nepodceňujte údržbu vašeho motooblečení. Správnou péči můžete výrazně prodloužit jeho životnost!

 

KDY JE NEJVHODNĚJŠÍ ČAS PRO ODBORNÝ SERVIS?

Jakmile ukončíte aktivní sezónu je vhodné řešit dokonalé vyčištění, kontrolu funkčnosti a správné uložení. Tyto kroky vám zajistí, že bude vaše oblečení ve 100% pořádku připravené na novou sezónu včas.

 

 
Ceník údržby motooděvů  Cena v Kč Cena v €
Kožená kombinéza 1 760,- 73
Kožená bunda 990,- 41
Kožené kalhoty 990,- 41
Textilní bunda 770,- 32
Textilní kalhoty 770,- 32
Rukavice 385,- 16
Límec na krk 275,-  12
Nepromoky 1ks 605,- 25

 

Mám zájem o odborné čištění    

NEZAPOMÍNEJTE NA PRAVIDELNOU ÚDRŽBU MOTOODĚVU

ČISTIT A IMPREGNOVAT JE NUTNÉ I BĚHEM SEZÓNY


Veškeré motooblečení je díky účelu použití vystaveno velkému zatížení. Věnujte proto náležitou pozornost jeho pravidelné kontrole a údržbě i během sezóny sami.

 

CO PŘESNĚ OBNÁŠÍ BĚŽNÁ ÚDRŽBA MOTOODĚVU?

  • kontrolu funkčnosti
  • odstranění nečistot
  • ošetření údržbovými prostředky

Nikdy neukládejte vlhký, zpocený, zmoklý oděv do obalů! Vždy nechejte motooděv řádně vyschnout!

 

Údržba se liší podle materiálového složení. Jinou péči vyžaduje motooděv z kůže a jinou z textilu. Každý materiál vyžaduje speciální přístup. Návody na údržbu jste obdrželi při koupi našeho výrobku, pokud máte zájem, zašleme vám ho i elektronicky.

 

Chci poslat návod na údržbu    

NA DOMÁCÍ ÚDRŽBU DOPORUČUJEME

PROSTŘEDKY NA KŮŽI

 

PROSTŘEDKY NA TEXTIL NEBO KOMBINACI TEXTIL + KŮŽE