Z motorky na lyže!

psi-hubik_lyzarske-obleceni.jpg - PSí Hubík
Motorka je uložená v garáži. Na horách začalo sněžit. Aby nám to čekání na jaro rychleji uteklo, můžeme si zajít zalyžovat. Budeme ale potřebovat teplé a pohodlné oblečení. Kde ho vzít? PSÍ HUBÍK, to není jen kvalitní oblečení pro motorkáře, ale také špičkové odění pro lyžaře.

Společnost PSÍ HUBÍK, český výrobce motooblečení, Vám nabízí možnost nechat si ušít na míru lyžařský komplet. Lyžařské kalhoty a bundy PSÍ SKI se vyznačují vysokou kvalitou, užitností a originálním designem.

Co o oblečení říká výrobce

Klademe důraz na použití nejnovějších high-tech materiálů – klimatický komfort v našem oblečení Vám zaručí tkanina vyráběná renomovanou švýcarskou společností SCHOELLER® a povrchová vrstva odpuzující vodu a nečistoty díky technologii NanoSphere®. Zároveň veškeré látky splňují celosvětově nejpřísnější ekologický standard bluesign®. Výhodou je také odolnost proti větru, dešti a mastnotě.
Díky vysoké elasticitě materiálu máte zaručený komfort pohybu. Bunda může být vybavena kapucí, kterou lze přetáhnout i přes lyžařskou přilbu, nebo vyšším límcem. Ventilační systém, který zabezpečují větrací kapsy na zip, je samozřejmostí. Takto řešené větrání a příjemný softshellový materiál s odvodem vlhkosti zajistí, že se při jízdě nezpotíte, ani neprochladnete. Myslíme také na Vaše bezpečí – na exponovaná místa vkládáme chrániče. Zejména při pádu pak jistě oceníte kromě chráničů také sněhovou zábranu v pase, gumu s brzdičkou v délce bundy a manžetu na palec pro fixaci rukávů. Na oblečení jsou našité reflexní prvky, které zlepšují Vaši viditelnost po setmění.

Originální design

Vedle špičkových materiálů a funkčnosti oblečení výrobce nabízí příležitost vytvořit si originální design lyžařského oblečení. Pomocí jedinečné aplikace DESIGNER si můžete navrhnout vlastní look: kombinujte barvy, detaily a motivy. Svou fantazii můžete zapojit také při navrhování reflexní grafiky nebo libovolného použití a umístění loga či sloganu vlastního výběru. Až budete s návrhem spokojeni, uložíte jej do složky „šatník“ nebo rovnou vytisknete a my Vám ušijeme kalhoty či bundu přesně na míru. Vaše oblečení tak bude nejen kvalitní a pohodlné, ale bude také odrážet Vaší osobnost. K zaručení maximální spojenosti můžete využít možnost dodatečných úprav, aby Vám oděv na zakázku skutečně co nejlépe seděl.
Oblečení je navrhováno a vyráběno v České republice. Každý design je jedinečný. Metody šití i používané materiály jsou důkladně testovány lyžařskými instruktory a aktivní sportovci.
Teprve v kompletu ušitém na míru si plně vychutnáte pravý požitek z jízdy ať už na lyžích či na motorce. Z jindy běžných činností se díky vysokému komfortu a zajímavému designu stane zážitek. Zapomeňte na nepadnoucí, mokré nebo neprodyšné oblečení bez nápadu. Společnost PSÍ HUBÍK klade důraz na originalitu, nápaditost a kvalitu – jak u motooděvů, tak u lyžařského oblečení.