BEZPEČNOST NEZNÁ KOMPROMISY!

JEZDĚTE S AIRBAGEM NA OKRUHU I BĚŽNÉ SILNICI

Představujeme Ti kombinézu s airbagovým systémem TECH-AIR. Unikátní systém nejvyšší možné ochrany. Softwarově řízený. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopu, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha, přepínáš z módu RACE na STREET podle stylu jízdy. Airbagový systém máš zabudován přímo v kombinéze. Po velmi rychlé aktivaci Ti vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, záda, oblast ledvin, horní část břicha, částečně boky. V módu RACE máš možnost dvojí iniciace (kromě nadměrné velikosti XXL). V módu STREET systém pracuje i při nulové rychlosti (náraz do stojícího motocyklu). 

 

 

RACING GRID AIRBAG

Kombinéza se zabudovaným airbagem TECH-AIR®. Nejvyšší stupeň ochrany! Systém pracuje elektronicky na základě softwaru ACU (Airbag Control Unit), který vyhodnocuje nebezpečnou situaci pro jezdce a v případě ohrožení se aktivuje.

 

RACING GRID AIRBAG    

 

MÁŠ ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ DESIGN KOMBI S AIRBAGEM?

NAVRHNEME ORIGINÁL JEN PRO TEBE

Designu se meze nekladou, cokoliv si vymyslíš, můžeš mít. Použijeme ty nejnovější technologie, top materiály a poctivé zpracování tak, aby kombi byla neopakovatelným originálem jen pro tebe. Ušití na míru je pro nás samozřejmostí!

 

 

  

VAŠE BEZPEČNOST JE NÁŠ CÍL!

Jméno *

Příjmení *

E-mail *

Telefon *

+420 123456789

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky