Profil_Any Svobodova.jpg - PSí Hubík

Any Svobodová

O PSí

Společně s PSI jsem vyrůstala a letos jedu neuvěřitelnou 16 sezónu a nikdy se mi nestalo, že by kombinéza nevydržela nějaký pád a poškodila se. 

V kombinéze PSI jezdím myslím už 16 let a každým novým modelem kombinézy se PSI posouvá výše. Nepatřím zrovna mezi jezdce, kteří potřebují několik kombinéz na sezónu, jedna mi vydrží i pár let, o čemž svědčí, že je prostě perfektní.

Když jsem začínala jezdit, byl velký problém sehnat kombinézu šitou na míru pro malé dítě, ale PSI si se vším už tehdy poradilo. Bylo mi asi 6 nebo 7 a kombinéza byla nádherná a celá červená. Máme ji dodnes, jako všechny ostatní kombinézy. Společně s PSI jsem vyrůstala a letos jedu neuvěřitelnou 16 sezónu a nikdy se mi nestalo, že by kombinéza nevydržela nějaký pád a poškodila se. Když vidím některé jezdce po pádu a mají kompletně roztrhanou kombinézu, jsem ráda, že mám na sobě to nejkvalitnější co mohu mít a jsem na to pyšná.

Na konci roku 2015 jsem po dlouhých letech opět zvolila novou kombinézu a za tu dobu jsem byla mile překvapená, kam se firma posunula. Já, jako holka jsem ocenila krásný dámský střih a kombinéza mi perfektně sedí. Design jsme si mohli kompletně vymyslet sami, tudíž kombinéza dostala po několika letech růžovou barvu.  Na firmě PSI se mi líbí, že tam jsou opravdu lidé na pravém místě. Nejen kombinézy, ale celý jejich přístup je precizní a prostě dokonalý. Těším se na další kombošku :-)

 

Any 21 :-)