EXKURZE VE VÝROBĚ PRO „UMPRUMAČKY“

blog_supsuh_úvod.JPG - PSí Hubík

„Zájem odborných škol o naši výrobu motooblečení nás opravdu těší. Tentokrát nás navštívily studentky uměleckoprůmyslové školy - design oděvu z Uherského Hradiště“, sděluje ing. Libor Hubík, ředitel výrobního závodu PSí HUBÍK s.r.o. v Hulíně.

Cílem exkurzí je podpořit řemeslo v České republice. Studenti se u nás seznámí s možnými pracovními pozicemi jednotlivých pracovišť. Od konstruktérů střihů, designérů, švadlen, tiskařů až po specialistu na airbagové systémy. To vše výroba specializovaná na motooděvy od roku 1990 zahrnuje.

Konstrukce střihů kombinéz PSí HUBÍK

Ne každá škola má k inovativním technologiím v oděvním průmyslu přístup, proto odborní pedagogové vítají možnost ukázky v praxi. Studentky tak shlédly řezací katry, laserové vypalování, tisk do kůže a seznámily se i se světovými novinkami, které hodláme ve výrobě teprve zavádět. Řezání na katru PSí HUBÍK

Zpestřením bylo „nafukování“ motoairbagů přímo na studentkách, kdy pomocí pyropatrony dokážeme nasimulovat iniciaci airbagu jako při nehodě.

 
Naší snahou bylo studentky uměleckoprůmyslové školy inspirovat a ukázat kreativní tvorbu při výrobě motooblečení, kdy spojujeme design s funkčností. Snad se nám to povedlo :-).příprava motooděvů PSí HUBÍK