Profil_Filip Rehacek.jpg - PSí Hubík

Filip Řeháček

O PSí

Zkušenost s PSí kombinézami je jen pozitivní. Co mě na tom baví nejvíc, je neustálý vývoj. Co se týká bezpečnosti kombinézy, ale i zdánlivých drobností, které mi při závodění hodně pomáhají.

PSí kombinéza byla má úplně první v 11 letech od kdy jezdím a od té doby jsem rád, že můžu tuhle značku jezdit. V průběhu pěti let na motorkách různých kubatur, od minibiků přes MiniGP až po motocykly kategorie PreMoto3 a Moto3 jsem se probojoval do nejprestižnější juniorské motocyklové soutěže na světě - Juniorského mistrovství světa Moto3, jejímž promotérem je společnost Dorna, která má na starosti i seriál závodů MotoGP. 

Trávím tak nemalou část roku na trénincích ve Španělsku, které mi poskytuje rozumné klimatické podmínky pro celoroční práci. Ve Španělsku jsem měl možnost vyzkoušet i několik jiných lokálních značek kombinéz a to i šitých na míru, stejně jako PSí. Ale vrátil jsem se hned k PSí. Důvodů pro mě bylo hned několik! Kombinézy jsou dělané přímo na mě a tím mi perfektně sedí. Navíc jakákoliv úprava i během sezóny není u PSí problém. V kategorii, kterou teď jezdím, jsou pády běžnou součástí závodů a jsou i poměrně náročné. Pro mě je extrémně důležité mít pocit, že kombinéza mi poskytne maximální ochranu a bezpečí. Také servis oprav funguje velmi spolehlivě a rychle. 

Zkušenost s PSí kombinézami je jen pozitivní a co mě na tom baví nejvíc, je neustálý vývoj. Jednak co se týká bezpečnosti kombinézy, ale i zdánlivých drobností, které mi při závodění hodně pomohou. Třeba nový systém rychle výměnných loketních sliderů. Dalším bodem je airbag, který sice zatím nepoužívám, ale chci ho začít v blízké budoucnosti používat a vím, že to u PSí nebude problém. Posledním, ale pro mě důležitým aspektem je, že PSí je čistě česká značka a jako Čech jsem na to hrdý.

Filip

Facebook:
@filiprehacek33

Instagram:
#filiprehacek33