Profil_Jan Halbich.jpg - PSí Hubík

Jan Halbich

O PSí

Velmi si vážím jejich vysoce kvalitních výrobků a snahy o neustálé inovace. Například díky zavedení tisku přímo na kůži se kombinéza stala mnohem lehčí a pružnější.

Závodím šestým rokem, z toho již 4 roky v kombinézách PSí HUBÍK. S celým týmem PSí jsem nadmíru spokojený, protože je s nimi snadná komunikace a vždy mi splní má přání. Zejména si cením osobní přístup Libora Hubíka.

Velmi si vážím jejich vysoce kvalitních výrobků a snahy o neustálé inovace. Například díky zavedení tisku přímo na kůži se kombinéza stala mnohem lehčí a pružnější. V roce 2014 jsem hodně změnil jezdecký styl a potřeboval jsem měnitelné loketní slidery, což byla pro společnost PSí novinka, ale nebáli se ihned pustit do jejich vývoje.

Další velkou výhodou je rychlost servisu. Na sezonu mám dvě kombinézy, které mi jsou ve společnosti PSí schopni opravit obratem. Vědomí, že se na ně mohu vždy spolehnout, je pro mě důležité.

V současné době mám tu čest podílet se na vývoji kombinéz PSí ve spolupráci s D-air. Tento krok znamená pro společnost významný posun a jsem za něj rád, protože do motorsportu přináší mnohem více bezpečí.

V kombinéze nemám nic speciálního, co by nemohl dostat každý. Na kombinézách PSí je super, že do každé z nich vkládá Liborův tým svou šikovnost a nejsou tak pouhou komerční záležitostí, jako u některých jiných značek."

Jan Halbich