Kombinéza TEST-ME - novinka sezóny 2024

IMG_0404_m.png - PSí Hubík

TEST-ME je kombinéza s nejvyšším standardem bezpečnosti, který vyrábíme. V celé kombinéze je umístěno 26 (!!) chráničů, včetně airbagu TA10 od firmy Alpinestars.

V PSí se můžeme pochlubit absolutní novinkou na trhu, a to VESTAVĚNÝM airbagem TA10 od firmy Alpinestars, který je v současné době na vrcholu ochrany. Oblékáte tak pouze a jen kombinézu. Veškeré ochranné prvky i airbag už je uvnitř. Bezpečně si tak airbagem kryjete záda, ramena, hrudník a navíc i kyčle. Ostatní chrániče najdete v oblasti klíčních kostí, předloktích, loktech, holeních, kolenech ... zkrátka bezpečná ochrana jezdce je zde dotažena na maximální úroveň.

  

A co víc, díky vlastnímu vývoji, jsme upravili střih kombinézy tak, aby byla přes všechny tyto ochranné prvky MAXIMÁLNĚ pohodlná. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Jedenkrát zažít, je totiž lepší, než stokrát vidět a slyšet.

Design Kombinézy TEST-ME

Test-me bude k zapůjčení na akcích, kam přijedeme s naším PSí Promo Truckem. Stačí vám Váš osobní doklad (= řidičák/občanka/pas) a zaručení se podpisem za spoluúčast v případě pádu (20.000 Kč). Veškeré podrobnosti vám rádi sdělíme osobně v Promo Trucku. Tak se stavte!

První akce, kde můžete TESTNOUT TEST-ME je 17. - 18. 4. 2024 BRNO Circuit