MÁTE VYSNĚNÝ MODEL KOMBINÉZY NA MOTORKU?

blog_triumph_uvod.jpg - PSí Hubík

Máte vysněný model kombinézy na motorku? Originální design, který nikdo jiný nemá? V našem výrobním závodu motooděvů PSí HUBÍK se vaší kreativitě meze nekladou. Cokoliv si vymyslíte, náš tým zrealizuje. Nevěříte? Přesvědčte se sami ....

Na silnicích a v poslední době i na okruzích můžete potkat motorkářku Janu ze Zlína. Díky unikátnímu designu jejího motocyklu značky Triumph  a kombinézy, ji určitě nepřehlédnete. Takové dokonalé sladění se hned tak nevidí.

blog_triumph_uvodUnikátní design motocyklu Triumph a kombinézy

Co to obnáší pořídit si motorku a kombinézu v originálním designu jsme se zeptali rovnou majitelky Jany.

Rozhovor s Janou, motorkářkou ze Zlína, na prodejně PSí 

Jani, jak Tě to vůbec napadlo, ... celé to sladění motorky a kombinézy?

"Byl to můj sen už dávno. Je to v pořadí moje druhá motorka a moje třetí kombinéza, ... vždy značky PSí," dodává Jana s úsměvem, "a tentokrát jsem věděla naprosto přesně jaký typ motorky chci, jak mají vypadat kapoty a jak má ladit i kombinéza."

Kdo stojí za tímto unikátním designem?

"Je to můj přítel, grafik a designér Jakub Vráblík. V designérském prostředí se pohybuji každý den. Kresby, návrhy, nařezané folie, polepy, auta, motorky, ... to je v našem domě běžný standard. O inspiraci tak není nouze. Rukopis Jakuba je snadno poznatelný a je mi blízký ... i kdyby nebyl můj přítel :-), " přiznává Jana.

Jak to tedy u vás doma probíhalo?

"Nejprve to bylo o barvách. Věděla jsem hned, že chci barvy holčičí, takže růžová nesměla chybět. Stříbrná evokuje chrom a hodí se k motorce. Černá to všechno spojuje. Inspirací pro design byla robotická tématika. Prohlíželi jsme různé komiksy, také se mi líbily potisky sportovních legín... ." 

Kolik návrhů vzniklo, než sis řekla "WAU", tak tenhle chci?

"Návrh byl jen jeden a ten se piloval. Nejdůležitější bylo specifikovat tzv. moje zadání. Probírali jsme všelijaké mé nápady, myšlenky, které vycházely z toho, co mám ráda a co mě těší. Například já si řekla mé oblíbené texty z písniček od Beyoncé ... to vše pak Jakub zakomponoval do návrhu, aby byl výsledek co nejvíce osobní ke mně."

Grafický návrh kombinézy pro výrobu

Jak reagovali v PSí, když jsi přišla s finálním návrhem?

"Líbil se ale i šokoval", vzpomíná Jana. "Návrhy Jakuba v PSí už znají, protože pro ně externě pracuje již řadu let. Naopak i Jakub toho ví dost o technologiích výroby kombinéz a ví, jak grafický návrh zpracovat, aby se s ním dalo ve výrobě dál pracovat. To v PSí ocenili. Samozřejmě v PSí hned věděli, aby návrh vypadal dobře i na živo, bude to výroba náročná."

Jaký byl Tvůj první dojem, když jsi viděla kombi ušitou?

"Byla jsem dojatá, nadšená, moc se mi líbila. Je to úplně jiné, když vidíte návrh v PC nebo vytištěný na papíře a pak, když se promění v realitu, do které se můžete obléct."

Jak ses v ní cítila, když jsi ji oblékla?

"Cítila jsem se skvěle, padla mi výborně. Navíc, je to moje třetí kombi od PSí, takže vím, co čekat, když je kombi nová, že si musí sednout na mé tělo, rozhýbat se. A jelikož mám pořád stejnou postavu, tak ve výrobě PSí na mě mají uložen i střih, který se mění podle aktuálnosti potřeb."

Jak reaguje na Tvůj nový "moto-outfit" okolí?

"Líbí se a mám jen pozitivní reakce. Na vyjížďkách si mě dokonce fotí a na sociálních sítích dávají "like". Jsem ráda, že mám originální, jiný design než ostatní a opravdu se do této kombinézy ráda oblékám a vlastně jezdím jen v ní. Cítím se v ní naprosto bezpečně a jízdu na mém Triumphu Daytoně 675 si fakt užívám."

realizace_triumph

realizace_triumph

Děkujeme Janě za rozhovor a přejeme hodně šťastných kilometrů. Poděkování patří také tvůrci designu Jakubu Vráblíkovi, FOFR design a autorce fotografií Báře Tiché.

triumph_daytona

triumph_daytona

Co dodat na závěr?

Jsme rádi, že jsme mohli realizovat tak netradiční design a že výsledek opravdu stojí za to. Věříme, že když příště na svých vyjížďkách Janu potkáte, projde vám myslí, co vše je za tímto sladěným designem pozitivní energie, kreativity a také práce šikovných českých lidí.

Výrobní závod PSí, šití kombinézyvýrobní závod PSí

 

Tip:

Věděli jste, že výroba PSí HUBÍK ročně zpracuje až 1000 individuálních designů? Pokud máte i vy odvahu a chuť se stát originálním motorkářem či motorkářkou, kontaktujte nás!

 

MÁM ZÁJEM O DESIGN NA ZAKÁZKU