Nominace Libora Hubíka, zakladatele PSí, nás potěšila

Cesky Goodwill 2017.jpg - PSí Hubík

Původní český projekt s tradicí od roku 2013 oceňuje firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci.

Ocenění Český Goodwill je primárně založeno na nominacích veřejnosti, přičemž už samotná nominace je tím největším oceněním. Veřejnost také rozhoduje o nositeli titulu Osobnost ČG. 

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

PŘEDSTAVENÍ NOMINOVANÉ FIRMY

Firma PSí HUBÍK s.r.o. je ryze česká rodinná firma. Její zakladatel pan Libor Hubík již v roce 1990 zřídil živnost na výrobu oblečení pro motorkáře. Objem výroby se postupně zvětšoval a v roce 2008 došlo k transformaci na obchodní společnost. Ve vedení společnosti je nyní mimo zakladatele manželka Monika a syn Adam. Firma vybudovala vlastní výrobní závod včetně vývojového střediska, a prodej probíhá především přes vlastní výrobní prodejny v Tlumačově a v Plzni. Značná část jejich zákazníků je z ostatních států Evropy, Asie a Ameriky. 

Firma je v současné době lídrem v zakázkovém odívání pro motorkáře na evropském trhu. Již mnoho let dodává oblečení do soutěží Mistrovství světa silničních motocyklů moto GP, Mistrovství světa superbike a Rallye Dakar. Ve vývoji se firma zaměřuje na zvyšování aktivní i pasívní bezpečnosti oděvů. V roce 2014 navázala spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni. Od roku 2015 vlastní licenci na implementaci airbagu D-air do svých motocyklových kombinéz.    

Základní hodnoty, kterými se společnost řídí, je služba zákazníkovi na prvním místě a propojení technické inovace s módou.

Co děláš, to dělej rád.

 

3 OTÁZKY PRO NOMINOVANOU OSOBU

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?      

Bylo to obrovské překvapení. Byl jsem velice potěšen.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Přijetí nominace vidím jako velmi milý a vítaný závazek k našim zákazníkům i spolupracovníkům.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Učit sebe i druhé.

Odpovídal Libor Hubík, ředitel firmy PSí HUBÍK