PŘÍBĚH JEDNÉ KOMBINÉZY RACING ASTAROTH

Blog_racing astaroth_uvod.jpg - PSí Hubík

Za každým modelem v kolekci PSí HUBÍK stojí příběh. Tak je to i v případě kombinézy na okruhové ježdění RACING ASTAROTH. Čím je unikátní? Dozvíte se v následujícím článku. 

Rok 2011 byl přelomový ve výrobě závodních kombinéz. U PSí Hubíka se zavedla speciální japonská technologie tisku designu přímo do kůže a tím se celkově změnil pohled na výrobu. Kombinéza se již nemusí kvůli vzhledu stříhat a zšívat z mnoha dílů, celá grafika se může díky nové technologii tisknout přímo do jednodušší střihové linie. Tím se sníží počet švů, kombi je tak komfortnější, lehčí a méně švů také znamená vyšší bezpečnost při pádech. A o to právě u špičkových závodních kombinéz jde. Ve vrcholovém sportu každý detail musí přesně zapadat do sebe.

PSI HUBIK technologie tisk do kůže 

Po úpravě základního střihu závodní jednodílné kombinézy došlo k zcela jiným požadavkům na designy. Již jsme se nemuseli omezovat ohledně barev a grafiky. Nyní dokážeme tisknout velmi složité motivy, malá písmenka, přechody barev, dokonce fotografie.

PSI HUBIK_tisk fotky do kůže

K vytvoření nového modelu jsme vyzvali jak jinak než specialistu na závodní kombinézy italského návrháře Marca Malangone. A model RACING ASTAROTH byl na světě. Poprvé byl představen na Motosalonu v Praze v roce 2015.  

Motosalon_2015_Hubík Libor_Hubíková Monika 

Design RACING ASTAROTH byl navržen tak, abychom mohli jezdcům snadno doplnit loga sponzorů, jména, startovní čísla a celkový estetický dojem zůstával vyvážený.

Kombinéza_MotoGP_psihubík_anthony_west

V naší výrobě se realizovalo již nespočet modifikací. Díky zakázkové výrobě a šití na míru můžeme přizpůsobit základní design individuálním požadavkům zákazníka a vznikne tak i z řadového modelu unikát.

kombineza na motorku_psihubik

Závěrem si vychutnejte krátké video, které představuje okruhovou kombinézu RACING ASTAROTH v akci prostřednictvím závodníka Michala Filly na brněnském automotodromu.

Navrhni si svůj design kombinézy i Ty, v aplikaci DESIGNER >>