Chcete na motorce vypadat skvěle a být originální?

Seznamte se s dámskou kolekcí českého výrobce moto oděvů PSí HUBÍK. Kolekce dámská jízda je navrhována výhradně v ženské linii, a to nejen při konstrukci střihu, ale i tvorbě designu.

Proč PSí "Dámská jízda"? 

  • nabízíme ucelenou konfekci standardních velikostí výhradně dámských střihů
  • v případě, že Vám nevyhovuje klasická dámská konfekční velikost, ušijeme Vám oděv na míru tak, abyste se cítila co nejvíce pohodlně a jízdu jste si náležitě vychutnala 
  • ušijeme Vám oděv v individuálních designech tak, aby jste ladila k Vašemu řidiči nebo motorce!
  • při konstrukci střihu i tvorbě designu pro dámské moto oblečení zohledňujeme kritéria maximální bezpečnosti a komfortu při jízdě, ale i nejnovější módní trendy
  • oblékneme Vás od hlavy až patě! Zajímá Vás další výbava k motooblečení? Neváhejte navštívit náš e-shop nebo prodejnu

 

 

Moje nejlepší volba moto oblečení, spolupráce a ochota je na jedničku. Chtěla bych poděkovat firmě PSí HUBÍK za trpělivost při návrhu a za perfektní kombinézu.

 

 

Máte vlastní motorku? 

Určitě udivujete Vaše okolí odvahou. Proč neprovokovat i stylem motooblečení? Díky našemu designéru si můžete navrhnout vlastní design motooblečení ke své motorce.

Jste spolujezdkyně?

Ráda byste sladila své oblečení k řidiči? Vše je možné! Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího motooblečení pro oba, abyste spolu ladili a Vy přitom vypadala „žensky“. 

Dámské motooblečení je díky účelu použití vystaveno velkému zatížení, proto je důležité mu dopřát náležitou pozornost na údržbu a kontrolu funkčnosti. Vašemu motooblečení dopřejeme odborný servis, stejně jako ho dopřáváte svému motocyklu.