Enduro oblečení prověřené Dakarem

Vaše bezpečnost a Váš komfort při cestování na motorce je pro nás na prvním místě!

Hledáte kvalitní motooblečení, které Vám na Vašich cestách poskytne komfort, bezpečnost a optimální klima? Naše enduro komplety jsou testovány v nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Závody Rallye Dakar

Naše textilní enduro oblečení se na Dakar poprvé dostalo už v roce 2000. Díky 9 násobnému účastníkovi Ivo Kaštanovi, který se výrazně podílel na technických detailech kompletu. Funkčnost oblečení v tomto náročném klimatickém prostředí je zde maximálně otestována, hlavně díky kolísavým teplotám v rozdílech až -10 do +40°C. Také je důležitá pevnost materiálu a chrániče, protože závodníci dosahují velkých rychlostí na nezpevněném povrchu. 

Buďte jako dakarový závodník

V dnešní době naše poznatky z nejprestižnějších závodů Rallye Dakar přenášíme i do běžné enduro kolekce. Protože spousta z Vás vyhledává tyto dobrodružné cesty, je naším cílem Vaše maximální ochrana a komfort, jaké mají dakaroví závodníci. 

 

Oblečení otestováno v klimatickém prostředí od - 10 do + 40 °C

 

Proč Enduro a cestovatelské oblečení od PSí? 

  • neexistuje pouze jeden univerzální model, který by vyhovoval všem. Proto nabízíme ucelenou řadu cestovatelských kompletů, které se liší svým určením, a vy si sami vybíráte, podle svého stylu jízdy.
  • pokud jste příliš velcí či naopak štíhlejší a standardní velikosti Vám nesedí úplně přesně, nechejte si ušít enduro oděv na míru
  • myslíme na Vaše zdraví a komfort při jízdě. Jen správná velikost Vás ochrání!
  • zajistíme Vám originalitu, sladíme Vám oblečení s Vašim motocyklem
  • budete mít stejně vychytané detaily oblečení, jako jezdci Dakaru a cestovatelé, kteří najeli v našem oblečení tisíce kilometrů
  • dopřejeme Vašemu moto oděvu odborný servis, stejně jako ho dopřáváte Vy svému motocyklu

TextSpokojený zákazník:
“Jedu na 8 měsíců na cestu kolem světa … na Jawě 350 a najedu cca 45.000 km. Potřebuji oblečení, které něco vydrží …”
Pavel Suchý, reportér a cestovatel