Sportovní jízda, rychlost, zatáčky …

Potřebujete maximální ochranu? Poznejte High Tech kombinézy PSí HUBÍK!

Jsme specialisté na výrobu sportovních a závodních kombinéz! Od roku 1990 oblékáme vrcholové sportovce po celém světě.

Hledáte kombinézu v jedinečném designu, která Vám sedne přesně na míru?

Vyberte si „model na přání". Sami si určete barvy, nápisy, nášivky, loga. Inspirujte se v galerii jezdců. Rád Vám zhotovíme i repliku závodních kombinéz (vyzkoušejte náš "designér").

Sportovní kombinézy PSí High Technology Range

Díky více než 20 leté tradici výroby v České republice pro Vás vyrábíme kombinézy v řadě HTR - High Technology Range. Klademe vysoký důraz na nejnovější technologické postupy, spolupracujeme pouze s renomovanými evropskými dodavateli materiálů a tím Vám zajišťujeme špičkový produkt.

Můžete mít stejnou kombinézu, jakou používá Karel Abraham v MotoGP

  • vyrobenou ve stejné dílně
  • ze stejné kůže
  • se stejnými chrániči

 

Moto kombinézy PSí a bezpečnost

Naše moto kombinézy jsou testovány na závodních okruzích, kde jezdci dosahují rychlostí až 300 km/hod.

Závodní a sportovní kombinéza musí splňovat ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti. Jezdci musí být maximálně chráněni a zároveň nesmí být omezeni v pohybu.

Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě. Víme, že jen správná velikost Vás může maximálně ochránit, proto pro dravou a extrémní jízdu doporučujeme výhradně kombinézu šitou na míru!

Proč kožené sportovní motooblečení od PSí?

  • Motosport se neustále vyvíjí, proto i my musíme své výrobky neustále sledovat, kontrolovat a přezkoumávat. To je pro nás snadné, díky blízkým vztahům se závodníky a také prostřednictvím vlastního “mobilnímu servisu”, který na závodech zajišťujeme v „PSí kamionu“. Vašemu motooděvu dopřejeme odborný servis, stejně jako ho dopřáváte svému motocyklu.
  • Pokud Vám nesedí standardní velikosti kombinéz, ušijeme Vám oděv na míru. Myslete na své zdraví, komfort a neřešte kompromisy. Jen správná velikost Vás ochrání!
  • Sportovní kombinézy šijeme v individuálních designech! Buďte originální a slaďte design motorky se svým motooblečením.

 

 

Jak vypadá spokojený zákazník?

“Dobrý den, ještě jednou Vám moc děkuji, kombinéza padla naprosto parádně, je úžasná”. S pozdravem Vít Peřina

 

 

Replika závodního oblečení:

“Dobrý den, chtěl jsem jen říct, že už je to 2 roky, co mám od vaší firmy psi kombinézu v replice Valentina Rossiho a musím říct, že za tu dobu, co jsem měl asi deset kombinéz, je ta vaše jedna z nejlepších. Proto přeji spousty úspěchů v tomto byznyse a spousty spokojených zákazníků".

S pozdravem Jan Brunclík