PSí PROMO-TRUCK NA CESTÁCH

psi_kamion.jpg - PSí Hubík

Možná jste na dálnici míjeli PSí PROMO-TRUCK a přemýšleli, kde asi jede. Společnost PSí HUBÍK je historicky spjata s přímou účastí na motocyklových závodech. Na závody se jezdilo vždy! Proč?

Od začátku existence firmy PSí se jezdilo na závodní okruhy, přírodní tratě, motardové dráhy, letiště ... prostě tam, kde byla cítit vůně benzínu a slyšet zvuk motorek a nejlépe těch nejvýkonnějších. Tam mezi stany, depem a jakýmkoliv zázemím tehdejších jezdců bylo místo i pro nás PSí, začínajícího výrobce motooděvů.

psi servis na závodechLibor Hubík se švadlenkou nad řešením opravy pro závodníka 

Zde jsme získávali první kontakty, zkušenosti a na základě nich jsme vyvíjeli výrobu kombinéz tak, aby vyhovovala profesionálním jezdcům, splňovala jejich nároky a požadavky pro jízdu na závodních tratích. Byl to čas neuvěřitelných zážitků, potkávání se zajímavými lidmi, také spoustou zábavy, protože šlo především o koníček, zájem o motorismus, i když byl na profesionální úrovni. Zde se formovalo naše podnikání, náš směr a naše filozofie.

Návštěva servisu PSí na závodech Jardou Hulešem, českým jezdcem Mistrovství světaJarda Huleš

Brzy bylo naším cílem, vyrábět ty nejlepší kombinézy na světě, které budou naši zákazníci milovat a budou se za námi rádi vracet. Krédo: "Nejdůležitější pro nás bylo, je a bude spokojenost a bezpečnost každého zákazníka," nám zůstává dodnes.

Ondra Lelek, český jezdec třídy SUPERBIKEondřej lelek

Pavel Hanzlík, český kaskadérpavel hanzlík

Bezpečnost je to první co motorkář potřebuje a to, jak "ten z ulice", tak profesionální jezdec. A kde jinde, než na závodních tratích, nejvíce poznáte, jak váš výrobek funguje v praxi? Zpětná vazba mezi námi a zákazníkem byla pro nás vždy na 1.místě.  A díky servisu na závodech jsme ji měli z první ruky.

Vlado Častka, slovenský jezdec v diskuzi nad kombinézou s Liborem Hubíkemvlado častka

Proč jsme tedy jezdili na závody a jezdíme dále?

Zajišťujeme závodníkům tzv. závodnický servis, který spočívá v opravách kombinéz po pádu, v současné době i servisu airbagových systémů, naměříme na novou kombinézu, mohou pořídit na místě i další nezbytnou výbavu pro okruh, jako jsou kolenní nebo loketní slidery, rukavice a další. V neposlední řadě, probíhá stála výměna informací, jak z naší strany, kdy předáváme zkušenosti z výroby bezpečného motoodívání a ze strany závodníka, co potřebuje pro svoje ježdění, aby byl ještě více spokojen.

 


Mohlo by vás zajímat: Aktuální termíny výjezdů promo-truckem • Příběh značkyFilozofie firmy