Blog

blog_kaleidoskop_úvod.jpg - PSí Hubík
sezóna 2023 / Realizace

KOMBINÉZA KALEIDOSKOP V PROJEKTU 100 LET ZLÍNSKÉHO DESIGNU

Máme rádi výzvy! Když přišlo oslovení k účasti projektu 100 let zlínského designu, neváhali jsme. Nápad vyrobit kombinézu zcela podle jiného zadání, než bývá pravidlem, nás oslovilo.

blog_jubilejni kombineza_30 let PSi (1).jpg - PSí Hubík
sezóna 2022 / Realizace

Jubilejní kombinéza značky PSí k 30letému výročí

Originální design kombinézy může vyjádřit nejen váš styl … ale i váš životní příběh. Takový navrhl pro Libora Hubíka, zakladatele značky PSí, Jakub Paleček, EXD Airbrush & Graphics.

blog_exd_palecek_realizace.jpg - PSí Hubík
sezóna 2022 / Realizace

EXD AIRBRUSH & GRAPHICS ANEB DESIGNY OD PROFÍKA

Jakub Paleček, EXD Airbrush & Graphics a PSí HUBÍK? Co mají společného? Řeč bude o designech a ne ledajakých. Těch originálních, jedinečných. Navržených pro konkrétní osobu a ušitých přímo na tělo!

blog_cardoso_01.jpg - PSí Hubík
sezóna 2021 / Realizace

NA DESIGNU ZÁLEŽÍ ANEB ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA

Svěží barvy přináší španělský tým AVATEL-CARDOSO TEAM, v jehož čele stojí bývalý MotoGP závodník, José Luis Cardoso. Pod jeho vedením se mladí jezdci účastní série závodů FIM CEV Repsol 2021. Těší nás, že se tým rozhodl obléci své jezdce do závodních kombinéz se značkou PSí.

blog_kristyna_suky_uvod_komp.png - PSí Hubík
sezóna 2021 / Realizace

VALENTÝNSKÉ PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ NOVÉ AIRBAGOVKY?

Valentýnské překvapení v podobě nové airbagové kombinézy? I tak by se dala nazvat nová kombinéza pro Kristýnu, přítelkyni známého youtubera Sukyho. Byl to opravdu jen náhlý impuls vášně nebo myšlenka na originální kombinézu na míru zrála nějaký čas?  

blog_triumph_uvod.jpg - PSí Hubík
sezóna 2020 / Realizace

MÁTE VYSNĚNÝ MODEL KOMBINÉZY NA MOTORKU?

Máte vysněný model kombinézy na motorku? Originální design, který nikdo jiný nemá? V našem výrobním závodu motooděvů PSí HUBÍK se vaší kreativitě meze nekladou. Cokoliv si vymyslíte, náš tým zrealizuje. Nevěříte? Přesvědčte se sami ....

Blog_racing astaroth_uvod.jpg - PSí Hubík
sezóna 2018 / Realizace

PŘÍBĚH JEDNÉ KOMBINÉZY RACING ASTAROTH

Za každým modelem v kolekci PSí HUBÍK stojí příběh. Tak je to i v případě kombinézy na okruhové ježdění RACING ASTAROTH. Čím je unikátní? Dozvíte se v následujícím článku.

3186_02.jpg - PSí Hubík
sezóna 2016 / Realizace

Textilní komplet SERPENS + ERIDANUS, co objel svět - rozhovor s Pavlem Suchým

Pavel Suchý a jeho nároky na motooblečení pro cestu kolem světa. Zajímalo nás také co očekává od následující výpravy do Van Diemenovy země, na kterou si opět vybral vyzkoušený textilní komplet, složený z bundy SERPENS a kalhot ERIDANUS.

3112_02.jpg - PSí Hubík
sezóna 2016 / Realizace

Jak sladit pár na motorce?

Kombinézy s individuálními designy potkáváme stále častěji, ale design laděný k motorce a zároveň v páru? S tím se úplně běžně nesetkáme, ale přesto je tato varianta stále žádanější. Stejně tak tomu bylo také u manželů Uhlířových. 

Bláňa2.png - PSí Hubík
sezóna 2016 / Realizace

Jak vznikají originální designy pro zákazníky PSí?

Vyzpovídali jsme Adama Hubíka, prodejce v PSí - Plzeň, který  nedávno vymyslel originální design pro Blanku Slavíkovou alias "PANÍ SRŠŇOVOU".

blog-kombinezy-zavodniku-1.jpg - PSí Hubík
sezóna 2014 / Realizace

Originální design, to není jen líbivý vzhled

Barevné provedení závodní kombinézy se většinou podřizuje týmové strategii. Kombinéza v tomto ohledu slouží k identifikaci příslušnosti k týmu.