Blog

blog_cardoso_01.jpg - PSí Hubík

Realizace NA DESIGNU ZÁLEŽÍ ANEB ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA

07. 06. 2021

Svěží barvy přináší španělský tým AVATEL-CARDOSO TEAM, v jehož čele stojí bývalý MotoGP závodník, José Luis Cardoso. Pod jeho vedením se mladí jezdci účastní série závodů FIM CEV Repsol 2021. Těší nás, že se tým rozhodl obléci své jezdce do závodních kombinéz se značkou PSí.

blog_kristyna_suky_uvod_komp.png - PSí Hubík

Realizace VALENTÝNSKÉ PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ NOVÉ AIRBAGOVKY?

09. 02. 2021

Valentýnské překvapení v podobě nové airbagové kombinézy? I tak by se dala nazvat nová kombinéza pro Kristýnu, přítelkyni známého youtubera Sukyho. Byl to opravdu jen náhlý impuls vášně nebo myšlenka na originální kombinézu na míru zrála nějaký čas?  

blog_triumph_uvod.jpg - PSí Hubík

Realizace MÁTE VYSNĚNÝ MODEL KOMBINÉZY NA MOTORKU?

04. 09. 2020

Máte vysněný model kombinézy na motorku? Originální design, který nikdo jiný nemá? V našem výrobním závodu motooděvů PSí HUBÍK se vaší kreativitě meze nekladou. Cokoliv si vymyslíte, náš tým zrealizuje. Nevěříte? Přesvědčte se sami ....

Blog_racing astaroth_uvod.jpg - PSí Hubík

Realizace PŘÍBĚH JEDNÉ KOMBINÉZY RACING ASTAROTH

21. 03. 2018

Za každým modelem v kolekci PSí HUBÍK stojí příběh. Tak je to i v případě kombinézy na okruhové ježdění RACING ASTAROTH. Čím je unikátní? Dozvíte se v následujícím článku.

3186_02.jpg - PSí Hubík

Realizace Textilní komplet SERPENS + ERIDANUS, co objel svět - rozhovor s Pavlem Suchým

25. 10. 2016

Pavel Suchý a jeho nároky na motooblečení pro cestu kolem světa. Zajímalo nás také co očekává od následující výpravy do Van Diemenovy země, na kterou si opět vybral vyzkoušený textilní komplet, složený z bundy SERPENS a kalhot ERIDANUS.

3112_02.jpg - PSí Hubík

Realizace Jak sladit pár na motorce?

26. 07. 2016

Kombinézy s individuálními designy potkáváme stále častěji, ale design laděný k motorce a zároveň v páru? S tím se úplně běžně nesetkáme, ale přesto je tato varianta stále žádanější. Stejně tak tomu bylo také u manželů Uhlířových. 

Bláňa2.png - PSí Hubík

Realizace Jak vznikají originální designy pro zákazníky PSí?

17. 03. 2016

Vyzpovídali jsme Adama Hubíka, prodejce v PSí - Plzeň, který  nedávno vymyslel originální design pro Blanku Slavíkovou alias "PANÍ SRŠŇOVOU".

blog-kombinezy-zavodniku-1.jpg - PSí Hubík

Realizace Originální design, to není jen líbivý vzhled

26. 11. 2014

Barevné provedení závodní kombinézy se většinou podřizuje týmové strategii. Kombinéza v tomto ohledu slouží k identifikaci příslušnosti k týmu.