CO DĚLAT PO INICIACI (NAFOUKNUTÍ) AIRBAGU?

KOMPLEXNÍ SERVIS U VÝROBCE MOTOOBLEČENÍ


Jsme autorizovaný servis airbagových vest firmy Alpinestars.  Jejich airbagy TECH-AIR® implementujeme do našich výrobků od roku 2018. Servis provádíme přímo v našem výrobním závodě v České republice. Díky tomu zajistíme opravu vašeho airbagu včetně motooděvu do 10-ti pracovních dnů. 

 

 

ROZSAH SERVISU AIRBAGOVÝCH VEST

  • Rutinní kontrola airbagové vesty - pro správnou funkci airbagu je vhodná jeho pravidelná kontrola. Výrobce doporučuje tuto kontrolu provést minimálně 1 x za rok (nejpozději za 2 roky). Odborný pracovník v tomto případě rozebere airbagovou vestu, velmi pečlivě zkontroluje povrch vesty, vaku, řídící jednotky, kabelů a páteřového chrániče. Zkontroluje stav plnících bombiček i celého řídicího systému. Pokud je vše v pořádku, vestu předá k oprání a po řádném vysušení ji zkompletuje zpět. Vestu zaplombuje a nahraje vám nejnovější verzi softwaru a nabije baterku na 100 % kapacity. Pak znovu provede test funkčnosti. To vše zaznamená do kontrolního listu a data o rutinní kontrole se nahrají i do vašeho účtu na datovém portálu TECH-AIR®.
    Cena rutinní kontroly: 2 599,- Kč / 99,95 € (Tech-Air_race), 1 299,- Kč / 49,96 € (Tech-Air_5)
  • Čištění airbagové vesty - důkladné oprání vesty, zbavení všech nečistot, je součástí každé rutinní kontroly i servisu airbagové vesty.
  • Kompletní servis airbagové vesty -  po pádu, kdy se aktivovaly obě bombičky, je nutné u airbagu provést tzv. velký servis. Ten zahrnuje všechny kroky rutinní kontroly a navíc kompletní výměnu celého nafukovacího vaku včetně obou nových bombiček. Pokud by byly poškozeny i některé další části systému, provedeme jejich výměnu.
    Cena kompletního servisu: 7 799,- Kč / 299,95 €
  • Opravu motooblečení - současně s airbagem vám opravíme také motooděv

 

KDY JE NEJVHODNĚJŠÍ ČAS PRO SERVIS?

Po každém pádu doporučujeme zkontrolovat v airbagu stav bombiček. Někdy si jezdec při pádu ani neuvědomí, jestli airbag "vybouchnul" nebo ne. Proto je vhodné udělat jednoduchou kontrolu stavu bombiček připojením airbagové vesty k PC, kde se ukáže, zda jsou aktivní. Díky naší registraci každého prodaného airbagu na datový portál TECH-AIR® si tuto kontrolu může uživatel provést sám, nebo může navštívit jednu z našich prodejen, kde mu na počkání tyto informace zjistíme.

Po každé aktivní sezóně doporučujeme rutinní kontrolu airbagové vesty. Výrobce Alpinestars vyžaduje z důvodů bezpečnosti a ochrany interval ne větší než 24 měsíců! Tato kontrola se provádí i v případě, že jste po tuto dobu pád neměli. Pokaždé co je na vestě proveden servis se počítá doba 24 měsíců od posledního kontroly.

Kvalitním pozáručním servisem u výrobce PSí získáváte výrazné prodloužení životnosti vašeho moto oblečení a stálou maximální ochranu vašeho těla při jízdě na motocyklu.

Bezpečnost nezná kompromisy! Jezděte s airbagem na okruhu i běžné silnici.

 

"Za první dvě sezóny jsme provedli  servis u více než 100 airbagů TECH-AIR®.  S implementací airbagů do kombinéz PSí máme zkušenosti od roku 2015, kdy jsme vyrobili první kombinézu s integrovaným airbagem pro závodního jezdce Ondru Ježka," uvedl Libor Hubík, konstruktér motooděvů.

servis airbagů libor hubik