Soutěž o 2 vstupenky na Motosalon 2024

Soutěž o lístky na motosalon.png - PSí Hubík

Vážení a milí, máme pro vás soutěž o 2 volné vstupenky na veletrh Motosalon Brno. Stačí dát like soutěžnímu příspěvku a odpovědět na otázku, pod příspěvek na našem Facebooku nebo Instagramu. Losování účastníků z obou sociálních sítí, proběhne v pátek 23. 2. 2024 (vznikne jedna databáze z obou sociálních sítí a vylosujeme jednoho výherce).

Jak se soutěže zúčastnit?

 

Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

 

 • Sleduje stránku PSí Hubík na Facebooku nebo Instagramu
 • Dá like příspěvku se soutěžní otázkou 
 • Odpoví komentářem na otázku položenou v soutěžním příspěvku 
 • Komentáře k soutěžní otázce budou vypnuty v pátek 23. 2. v poledne (ve 12:00)
 • Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Facebooku nebo Instagramu – duplikované kontakty budou započteny pouze 1x
 • Vítěze vybereme náhodným losováním ze všech správných odpovědí.
 • Losovat budeme jen jednoho výherce z obou sociálních sítí (FB/IG).
 • Výherce bude oznámen/a v komentářích a soukromě kontaktován/a.
 • Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly


Cena:

 • Soutěžíme o 2 volné vstupenky na veletrh Motosalon Brno (29. 2. - 3.3. 2024)
 • Cena nemůže být vyměněna za peníze. 

 

 

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Organizátorem soutěže je PSÍ HUBÍK s.r.o., se sídlem Dolní 23, Tlumačov, 76362 (dále jen „Organizátor“). Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci PSí Hubík.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete Organizátorovi. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány na organizátora soutěže.

Soutěž probíhá od 20.02. 2024 do 23. 02. 2024 do 12:00 na facebookovém účtu https://www.facebook.com/psihubik/?locale=cs_CZ a instagramovém účtu https://www.instagram.com/psi_hubik/ Organizátora.

Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky: každý, kdo dá like příspěvku se soutěžní otázkou a odpoví komentářem na otázku položenou v soutěžním příspěvku.

Komentáře k soutěžní otázce budou vypnuty v pátek 23. 2. 2024 v poledne (ve 12:00). Losování bude probíhat v pátek 23. 2. ve 14:00.
Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Facebooku nebo Instagramu – duplikované kontakty budou započteny pouze 1x.

Výherce vybereme náhodným losováním ze všech správných odpovědí. Losovat budeme jen jednoho výherce z obou sociálních sítí (FB/IG).Výherce bude oznámen/a v komentářích a soukromě kontaktován/a.
Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly. 

Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel. A s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Organizátora. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pouze pro účely soutěže, její organizace a vyhodnocení. Soutěžící souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách a na facebookovém/instagramovém účtu Organizátora. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Organizátor. Právním objektem je souhlas soutěžícího. Souhlas může soutěžící odvolat kdykoliv, a to zasláním mailu s nesouhlasem na: psi@psi.eu.

Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů. Výhra bude předána společností PSí Hubík soutěžícímu v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.

Výhry v soutěži byly stanoveny takto:

2x jednorázový vstup zdarma na veletrh Motosalon (bude zasláno elektronicky na mail)