TIŠTĚNÉ KOMBINÉZY - DESIGN A BEZPEČNOST ZÁROVEŇ

psi-hubik__4998.jpg - PSí Hubík

Čemu říkáme v PSí "tištěná kombinéza"?
Jedná se o kombinézy, kdy se design tiskne přímo do kůže. Kombinéza tedy není vyřezávána a sešívána z velkého počtu samostatných barevných dílků, nápisů a log. Je rovnou střižena v co největších plochách. Tím se sníží počet švů na naprosté minimum, což znamená jednoznačně vyšší bezpečnost! Kompletní barevná grafika se prostřednictvím speciální tiskárny aplikuje na jednotlivé díly usní. Jedná se o japonskou nejmodernější technologii, kterou u nás v PSí používáme již od roku 2010.


Proč v PSí byla tato metoda zavedena?
Prvním nositelem kombinézy vyrobené výhradně potiskem byl Karel Abraham. Na základě jeho požadavku o co nejlehčí a přitom bezpečnou kombinézu, byla tato metoda v naší výrobě vyvinuta a úspěšně zavedena. Takto konstruované kombinézy umožňují maximální "zabalení" na motorce a tím aerodynamické splynutí se strojem. Tento aspekt pak dokáže významně ovlivnit "top speed" jezdce. Navíc je kombinéza velmi pohodlná, umožňuje maximální pohyblivost při zachování nejvyšší bezpečnosti.


Do jakých kůží tiskneme?
Tiskne se zpravidla do bílých kůží. Jsou to speciálně upravené usně od renomovaného dodavatele z Itálie. Nabízíme jak speciálně upravenou hovězinu, tak i klokaní usně, které se vyznačují vysokou oděruvzdorností, elasticitou a přitom jsou o 30 % lehčí a velmi měkké. Oblíbenou "designovkou" se stal i tisk černé grafiky do fluorescenčních barev jako je žlutá, zelená, oranžová... .  

Co všechno se dá natisknout?
Výhodou této technologie je, že nabízí nepřeberné možnosti.  Lze tisknout cokoliv, drobná loga, stínované obrázky, fotografie, přechody barev. Tiskneme velkou škálu barvených odstínů, to umožňuje například dotvořit barvu oděvu přímo k vašemu motocyklu.

Technologie na principu polymerů vytvrzených UV zářením, nabízí barevnou stálost tisku po celou dobu životnosti oděvu, nestává se tedy, že by barvy časem vybledly. Metoda umožňuje opravdu divoké designy a fantazii se meze nekladou. Zákazníci tak vyjadřují svou osobitost prostřednictvím originální kombinézy a tato nápaditost pak obohacuje i naši výrobu. Za dobu po kterou technologii používáme, jsme vyrobili již stovky tištěných kombinéz, a každá je jiná (pokud se nejedná o závodní tým :-))


Když to shrneme:
Japonská technologie "tisk přímo do kůže" posunula zejména jednodílné závodní kombinézy do nejvyšší úrovně bezpečnosti a komfortu zároveň. Méně švů zajistí více pohodlí a více ochrany. Kombinézy takto vyráběné jsou o cca 0,5 - 0,9 kg lehčí. Díky tomu nás vyhledávají nejnáročnější zákazníci z celého světa.


I Vy můžete mít přesně takovou kombinézu jako jezdci v MotoGP. Navrhněte si již nyní svůj vlastní design pomocí aplikace DESIGNER na našem webu.