Profil_Tom Tunstall.jpg - PSí Hubík

Tom Tunstall

O PSí

PSI opravdu vyrábí kombinézy ve specifikaci MotoGP, který je k dispozici komukoliv za rozumnou cenu.

Na motocyklech závodím od roku 1995 na úrovni Britského národního mistrovství, ale i na světové úrovni. Během této doby jsem měl to štěstí používat skvělé produkty, včetně na míru vyrobených závodních kombinéz. Od roku 2009 v Britských superbicích (BSB) k plné spokojenosti používám závodní kombinézy PSI, jsou to bezpochyby ty nejlepší kombinézy, které jsem kdy používal, a proto je neváhám doporučit.

Každý výrobek PSI, který jsem kdy nosil, vždy skvěle padnul a měl vždy plno detailů na velmi vysoké úrovni kvality. Obleky i designy se neustále vyvíjejí tak, aby byly na co nejvyšší úrovni bezpečnosti, pohodlí a výkonu. V průběhu celého procesu od návrhu a výrobu poskytuje tým PSI fantastický a profesionální servis.

Testoval/havaroval jsem v kombinéze PSI v rychlosti přes 240 km/h, sklouzl jsem se po asfaltu (Jerez 2015) bez zranění a oblek bylo možno dál znovu používat.

PSI opravdu vyrábí kombinézy ve specifikaci MotoGP, který je k dispozici komukoliv za rozumnou cenu. V poslední době používám speciální kombinézu PSI s airbagovým systémem Tech-Air®. Vyvinuto na úrovni MotoGP, s možností dvou aktivací a v případě potřeby snadno opravitelné. Motocyklové závody nikdy nebudou bezpečné, ale mohou být bezpečnější, pokud používáte nejlepší vybavení, jakým je závodní kombinéza PSI Airbag!

Velké díky,

Tom

Facebook:
@Tom Tunstall

Instagram:
#tomtunstall

www.ttrmotorsport.co.uk