POTŘEBUJETE MOTOODĚV VELIKOSTNĚ UPRAVIT?

ZMENŠIT ČI NAOPAK V URČITÝCH PARTIÍCH ZVĚTŠIT?


Máte pocit, že vám motooblečení nesedí ideálně jako při jeho pořízení, protože se vám změnila postava? Umíme vaše moto oblečení upravit, aby znovu sedělo. 

Navštivte jednu z našich prodejen nebo kontaktujte naše partnery či obchodní zástupce v dané zemi. Navrhneme vám řešení, jak oblečení upravit. Jak to uděláme? Proškolený personál vás znovu změří, převezme vaše oblečení, výroba porovná nově naměřené hodnoty s archivovanými daty a oblečení přizpůsobí aktuální postavě.

 

Mám zájem o úpravu velikosti    

PROČ SI NECHAT OPRAVIT MOTOOOBLEČENÍ PŘÍMO OD VÝROBCE?

  • Znalost výroby - vaše motooblečení dokonale známe, vytvářeli jsme jeho konstrukci, máme archivovány veškeré potřebné údaje, proto dokážeme opravit váš výrobek v maximálně dosažné kvalitě.
  • Ideální řešení - navrhneme vám řešení ideální opravy,  jak uvést vaše motooblečení opět do funkčního stavu. Díky vlastnímu výrobnímu závodu a proškolenému personálu bude vaše motooblečení vypadat jako by nebylo nikdy poškozeno.
  • Letité zkušenosti - máme letité zkušenosti s opravami motooblečení profesionálních jezdců, kteří zažívají extrémní pády. Při opravě jejich motooblečení  neustále inovujeme výrobní postupy.
  • Komplexní servis - součástí opravy je komplexní péče, která spočívá v kontrole funkčnosti celého oděvu, švů, chráničů, ...  a v neposlední řadě vám zajistíme i celkové čištění a impregnaci oděvu.

 

Kvalitním pozáručním servisem u výrobce PSí získáváte výrazné prodloužení životnosti vašeho moto oblečení a stálou maximální ochranu vašeho těla při jízdě na motocyklu. 

Hlavní funkcí motooděvu je, aby vás chránil. Proto je důležité, aby vám velikostně přesně seděl!