Je motorka Tvůj každodenní prostředek?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI MĚSTO

Pokud je Tvá vášeň k motorkám tak silná a využíváš ji raději než auto, ať už jedeš do práce, na jednání nebo jen tak na kafe. Potřebuješ pohodlné oblečení, které Tě neomezí v pohybu a nezmačká Tvou business košili. Zároveň však mysli na Tvou maximální ochranu v přeplněném provozu všedního dne.

 

Bunda CR7

Jízda na motocyklu to je volnost a svoboda... Novinka od PSí® kožená bunda CR7 tento pocit jen umocní! Díky použité kůži, speciálně měkčené teletině, je tak jemná, že ji ani necítíte, přičemž vás dokonale chrání setem chráničů a kevlarovou výztuží podél celých rukávů a ramen.


BUNDA CR7        

 KALHOTY CR117

Kožené kalhoty doplňují bundu CR7. Komplet je určen pro pohodové chvíle na dvou kolech. Kalhoty jsou vyrobeny z dokonale měkčené teletiny, která zaručí komfort pohybu. Bezpečnost zajišťuje set chráničů - kyčle, kolena, holeně, zdvojení sedací části kevlarovou tkaninou.


KALHOTY CR117    

 

Hledáš moto kalhoty, ve kterých vydržíš celý den?

PŘEDSTAVUJEME TI MODEL CHAMPIONS 65

Pokud jsi skloubil svůj pracovní den, aniž bys musel nechat svůj motocykl v garáži, gratulujeme! V tomto případě se neobejdeš bez skvěle vypadajících a prodyšných kalhot. V naší kolekci najdeš kevlarové rifle i modely z pevné a maximálně vzdušné tkaniny. V kombinaci z kůží na exponovaných místech pak výborně ladí ke koženým bundám.

 

KOLEKCE KOŽENÉ BUNDY A KALHOTY