Je motorka Tvůj každodenní prostředek?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI MĚSTO

Pokud je Tvá vášeň k motorkám tak silná a využíváš ji raději než auto, ať už jedeš do práce, na jednání nebo jen tak na kafe. Potřebuješ pohodlné oblečení, které Tě neomezí v pohybu a nezmačká Tvou business košili. Zároveň však mysli na Tvou maximální ochranu v přeplněném provozu všedního dne.

 

Bunda CR7

Jízda na motocyklu to je volnost a svoboda... Novinka od PSí® kožená bunda CR7 tento pocit jen umocní! Díky použité kůži, speciálně měkčené teletině, je tak jemná, že ji ani necítíte, přičemž vás dokonale chrání setem chráničů a kevlarovou výztuží podél celých rukávů a ramen.

  

 KALHOTY CR117

Kožené kalhoty doplňují bundu CR7. Komplet je určen pro pohodové chvíle na dvou kolech. Kalhoty jsou vyrobeny z dokonale měkčené teletiny, která zaručí komfort pohybu. Bezpečnost zajišťuje set chráničů - kyčle, kolena, holeně, zdvojení sedací části kevlarovou tkaninou.

 

 

Hledáš moto kalhoty, ve kterých vydržíš celý den?

PŘEDSTAVUJEME TI MODEL CHAMPIONS 65

Pokud jsi skloubil svůj pracovní den, aniž bys musel nechat svůj motocykl v garáži, gratulujeme! V tomto případě se neobejdeš bez skvěle vypadajících a prodyšných kalhot. V naší kolekci najdeš kevlarové rifle i modely z pevné a maximálně vzdušné tkaniny. V kombinaci z kůží na exponovaných místech pak výborně ladí ke koženým bundám.