NEBAVÍ TĚ MÍT NĚKOLIK BUND NA CESTOVÁNÍ DLE POČASÍ?

STAČÍ TI JEDEN MULTIFUNKČNÍ KOMPLET

Představujeme Ti cestovatelský komplet - bundu CAMU a kalhoty FLAG, který si navolíš, jak právě potřebuješ. Díky samostatným vrstvám - membráně a oteplené vložce - používáš komplet od jara do zimy.  Zkrátka je určen do jakéhokoliv počasí a vždy se budeš cítit komfortně. 

 
 

POTŘEBUJEŠ CESTOVATELSKÝ KOMPLET ŠITÝ NA MÍRU?

VYUŽIJ NÁŠ DESIGNER PRO BUNDU A KALHOTY

Máš nekonfekční postavu? Nebo chceš barevně ladit se svým motocyklem? Dopřej si konfigurovatelný model šitý na míru - bundu HADAR a kalhoty SIRIUS. V několika krocích si vybereš barvy, nápisy, výbavu, změříš se a v našem výrobním závodu Ti ušijeme komplet vysoké kvality a zpracování přesně dle Tvých požadavků.

 
   

NAVRHNI SI KOMPLET NA CESTOVÁNÍ V DESIGNERU!

Není nic jednoduššího a zábavnějšího, než si sednout k DESIGNERU a navrhnout si vlastní bundu a kalhoty podle svých představ.

Krok po kroku vás DESIGNER provede od barevného návrhu, přes výběr výbavy, měření, až k finální objednávce.

 

Chci si navrhnout komplet   


Chceš dosáhnout maximální bezpečnosti na svých cestách?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI HIGH TECHNOLOGY

Těší nás, že Ti můžeme představit technicky propracovaný a zcela unikátní komplet pro cestování. Při jeho vývoji jsme si stanovili tři základní parametry: tepelný komfort, minimalizace zranění a optimální střih pro jízdu za vyšších rychlostí. Výsledkem je bunda a kalhoty, které Ti nabízí stejnou ochranu jako jezdci v MotoGP závodní kombinéza.