Plánuješ expedici do terénu?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI ADVENTURE

Vybav se kompletem, který je prověřený zkušenými jezdci z Rally závodů. Z jejich požadavků jsme vyrobili komplet z oděruodolných materiálů pro Tvou maximální ochranu. Díky rozsáhlým větracím panelům a odlehčené podšívce jsme dosáhli potřebné ventilace za extrémně vysokých teplot.

Pokud budeš na své expedici přejíždět hory, kde teplota klesne k 0°, použij horní vrstvy. Bunda a kalhoty z nepromokavého materiálu fungují na principu membrány. Nepustí vodu dovnitř, ale zároveň dýchají. Budou Tě skvěle chránit před chladem i deštěm.

 
 

Baví Tě cestování po silnici, kde převládá evropské podnebí?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI TOURING

Oceníš komplet určený do jakéhokoliv počasí. Díky navrstvené skladbě materiálů můžeš cestovat za deště i slunce, aniž bys musel zastavovat a oblékat návleky. Díky všité membráně nepromokneš. Když Ti bude horko, otevřeš větrací panely a zvládneš to při troše pozornosti i za jízdy.

 
 
 

 


Chceš dosáhnout maximální bezpečnosti na svých cestách?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI HIGH TECHNOLOGY

Těší nás, že Ti můžeme představit technicky propracovaný a zcela unikátní komplet pro cestování. Při jeho vývoji jsme si stanovili tři základní parametry: tepelný komfort, minimalizace zranění a optimální střih pro jízdu za vyšších rychlostí. Výsledkem je bunda a kalhoty, které Ti nabízí stejnou ochranu jako jezdci v MotoGP závodní kombinéza.