ZMĚNILI JSTE ZNAČKU MOTORKY A VÁŠ MOTOODĚV NELADÍ?

MÁ NEVHODNÉ NÁPISY, LOGA, NÁŠIVKY?


V našem výrobním závodu provádíme i designové změny motooblečení. Přešijeme nápisy, změníme nášivky, vyměníme díly. Každou objednávku si pečlivě archivujeme, abychom vám zajistili 100% po prodejní servis. 

To znamená, že pokud jste při sjednání zakázkového šití ladili kombinézu k motocyklu a poté změníte značku, nevadí, nápisy lze přešít na nové. Nejčastěji se řeší výměnou celých dílů, aby nebyly vidět stopy po předchozím šití.


Mám zájem o opravu designu    

PROČ SI NECHAT OPRAVIT MOTOOOBLEČENÍ PŘÍMO OD VÝROBCE?

  • Znalost výroby - vaše motooblečení dokonale známe, vytvářeli jsme jeho konstrukci, máme archivovány veškeré potřebné údaje, proto dokážeme opravit váš výrobek v maximálně dosažné kvalitě.
  • Ideální řešení - navrhneme vám řešení ideální opravy,  jak uvést vaše motooblečení opět do funkčního stavu. Díky vlastnímu výrobnímu závodu a proškolenému personálu bude vaše motooblečení vypadat jako by nebylo nikdy poškozeno.
  • Letité zkušenosti -  máme letité zkušenosti s opravami motooblečení profesionálních jezdců, kteří zažívají extrémní pády. Při opravě jejich motooblečení neustále inovujeme výrobní postupy.
  • Komplexní servis - součástí opravy je komplexní péče, která spočívá v kontrole funkčnosti celého oděvu, švů, chráničů, ...  a v neposlední řadě vám zajistíme i celkové čištění a impregnaci oděvu.

 
Kvalitním pozáručním servisem u výrobce PSí získáváte výrazné prodloužení životnosti vašeho moto oblečení a stálou maximální ochranu vašeho těla při jízdě na motocyklu.

Se změnou značky motocyklu, nemusíte nutně měnit svou oblíbenou kombinézu. Stačí nápisy přešít!