Hlavní slide

Český výrobce

MOTOOBLEČENÍ na míru...

Obleč se u výrobce motooblečení
s tradicí od roku 1990

Oblékáme motorkáře z řad profesionálů. Jejich cenné zkušenosti z extrémních podmínek na závodních tratích
přenášíme do bezpečného odívání v provozu i na běžné silnici.

Stejnou péči věnujeme Tobě i jezdci MotoGP.

ŠITÍ NA MÍRU

ŠITÍ NA MÍRU

Užijte si komfort kombinézy šité na míru! Nedělejte kompromisy. Jen správná velikost vám zajistí maximální ochranu na vašich cestách.

více info
E-shop

E-shop

Vyrábíme a vyvíjíme pro vás TOP motooblečení od roku 1990. Motooblečení PSí je prověřeno stovkami motorkářů, závodníků, cestovatelů. Nakupujte přímo u výrobce….

více info
Servis

Servis

Poprodejní péče a údržba vašeho motooblečení je pro nás samozřejmostí! Využijte profesionálních služeb, čištění, oprav po pádu přímo v našem výrobním závodu v České republice…. .

více info
AIRBAGY

AIRBAGY

Airbagové systémy v motooblečení jsou v současnosti nejvyšším stupněm ochrany jezdce na motocyklu. Jezděte s airbagem v provozu i na závodní trati.

více info
Designer

Designer

Není nic jednoduššího a zábavnějšího, než si sednout k DESIGNERU a navrhnout si kombinézu dle svých představ. Krok po kroku vás DESIGNER provede od návrhu až k finální objednávce.

více info
Prodejny

Prodejny

Školený tým poradí a vybere motooblečení přesně pro váš styl. Využijte naše poradenství, záruku a servis.

více info

Aktuality

Vánoce na plný plyn
01

Vánoce na plný plyn

Jak jinak než Vánoce na plný plyn, přát motorkářům, kteří po celý rok jedou na vlně rychlosti, adrenalinu a nevšedních zážitků?

Více
Jubilejní kombinéza značky PSí k 30letému výročí
02

Jubilejní kombinéza značky PSí k 30letému výročí

Originální design kombinézy může vyjádřit nejen váš styl … ale i váš životní příběh. Takový navrhl pro Libora Hubíka, zakladatele značky PSí, Jakub Paleček, EXD Airbrush & Graphics.

Více

Jezdci

Karel Abraham

Spolupracujeme s jezdci na vývoji, inovaci a zdokonalení kombinéz pro ještě vyšší bezpečnost a komfort při jízdě. Získané zkušenosti pak přenášíme i do kolekce pro běžné motorkáře.
zobrazit jezdce