AIRBAGOVÉ SYSTÉMY V MOTOOBLEČENÍ

AIRBAGOVÉ SPORTOVNÍ KOMBINÉZY 

Jsi vyznavačem sportovní jízdy na motocyklu a jezdíš jak okruhy, tak v provozu? Pak je pro Tebe ideální volbou zabudovaný airbagový systém TECH-AIR® přímo v kombinéze. Proč? Díky možnosti přepínání dvou módů RACE | STREET si navolíš, kde zrovna jsi a máš zaručenou ideální ochranu. Jak to? Software jednotlivých módů vyhodnocuje nebezpečné situace pro styl jízdy, který právě zvolíš. Další výhodou je jeho přenositelnost. Můžeš ho vepnout do kompatibilního výrobku a tím může být jednodílná i dvoudílná kombinéza, anebo samostatná kožená bunda.

 

 

Kombi SEPANG TECH-AIR® COMPATIBLE

Představitelem sportovní kombinézy kompatibilní s airbagovým systémem TECH-AIR®  v kolekci PSí® je model SEPANG TECH-AIR® COMPATIBLE. Jedná se o dvoudílnou sportovní kombinézu, kterou můžeš vzít na volné okruhové ježdění i na cestu. Pokud jsi profesionální závodník nebo okruhové ježdění převažuje, pak zvol kombinézu jednodílnou nebo-li v provedení RACING. 

 

Kombinéza SEPANG   

RACING GRID AIRBAG 

Představitelem jednodílné kombinézy se zabudovaným airbagovým systémem TECH-AIR®  v kolekci PSí® je model RACING GRID AIRBAG.  Střih kombinézy je konstrukčně upraven pro používání airbagu a dodává se včetně kompletního systému. Příprava spočívá v umístění kožených pružení na místech, kde potřebujeme vytvořit prostor pro nafouknutí airbagu, kit pro implementaci airbagu a  osazení LED kontrolkami na rukávu, kde jezdec sleduje stav airbagu. 

 

RACING GRID AIRBAG

AIRBAGOVÝ SYSTÉM TECH-AIR®RACE

Airbagový softwarově řízený systém TECH-AIR® od firmy ALPINESTARS. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopu, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha, přepínáš z módu RACE na STREET podle stylu jízdy. Airbagový systém máš zabudován přímo v kombinéze nebo bundě.   

 

AIRBAGOVÝ SYSTÉM - TECH-AIR®RACE

 

AIRBAGOVÝ SYSTÉM TECH-AIR®10 RACE

Nejnovější airbagový systém fy Alpinestars, který poskytuje nejkomplexnější pokrytí ze všech aktuálně dostupných airbagů. Chrání nejen horní polovinu těla, ale také celé boky, kyčle a dokonce kostrč. Je určen zejména pod sportovní a závodní kombinézy. Algoritmy softwaru byly vyvíjeny ve spolupráci se stovkami profesionálních jezdců na závodních tratích. Mód RACE lze přepnout i na mód STREET (do provozu).

 

AIRBAGOVÝ SYSTÉM - TECH-AIR®10 RACE

PSí HUBÍK s.r.o. je od roku 2018 oficiálním certifikovaným partnerem pro implementaci airbagových systémů TECH-AIR® firmy Alpinestars do výrobků značky PSí®. Je prvním servisním střediskem na airbagové systémy v České republice. Servis svým zákazníkům zajistí do pouhých 10 pracovních dnů!

 

MÁŠ ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ DESIGN KOMBI S AIRBAGEM?

NAVRHNEME ORIGINÁL JEN PRO TEBE

Designu se meze nekladou, cokoliv si vymyslíš, můžeš mít. Použijeme ty nejnovější technologie, top materiály a poctivé zpracování tak, aby kombi byla neopakovatelným originálem jen pro tebe. Ušití na míru je pro nás samozřejmostí!

 

 

 

 

Jméno *

Příjmení *

E-mail *

Telefon *

+420 123456789

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky

NEJSTE SI JISTÍ VÝBĚREM AIRBAGU PRÁVĚ PRO VÁS?

SHLÉDNĚTE VIDEA S PEPOU ŠILEREM A LIBOREM HUBÍKEM: