Hledáte kombinézu v jedinečném designu?

Motooblečení, které Vám sedne přesně na míru?

Vyberte si „model na přání". Sami si určete barvy, nápisy, nášivky, loga. Inspirujte se v naší galerii jezdců. Rádi Vám zhotovíme i repliku závodních kombinéz.

 

Můžete mít stejnou kombi, jakou používá Karel Abraham v MotoGP

  • vyrobenou ve stejné dílně
  • ze stejné kůže
  • se stejnými chrániči

Dlouholetým krédem naší firmy je individuální přístup, kvalita, bezpečnost, inovace, záruka a servis. Díky kvalitnímu systému řízení firmy pro vás můžeme vytvářet individuální designy motooblečení. Denně vytváříme až 15 individuálních střihů a tím se řadíme mezi špičku ve světovém oděvním návrhářství. Pro tvorbu střihu používáme speciální software, který je neustále vyvíjen přímo majitelem firmy PSí Hubík Ing. Liborem Hubíkem.


Denně vytváříme až 15 individuálních střihů a tím se řadíme mezi špičku ve světovém oděvním návrhářství. 

 

Design

Chcete-li být originální, můžeme vám nabídnout jedinečný design motooděvu dle vašich představ. Můžete si zvolit barvy, nápisy, nášivky, obrázky, loga a podílet se tak na vytváření vašeho originálního motooděvu. Prodejce pro vás vytvoří návrh v kreslícím programu, abyste si mohli představit, jak bude váš oděv vypadat. Novinkou je přímý tisk na kůži, díky kterému zrealizujeme motooblečení s jakýmkoliv designem. Pokud si nejste zcela jisti svým vkusem, vyzkoušejte náš designér.

 

Výbava a střih

Kromě designu si také můžete vybrat výbavu a střih vašeho motooblečení. Pro inspiraci můžete nahlédnout do sekce galerie jezdců, kde máte k dispozici fotografie profesionálních jezdců, kteří oblékají námi vyráběnou kombinézu. Na Vaše přání Vám pak můžeme zhotovit repliku závodní kombinézy. Chcete-li vlastnit kombinézu vyrobenou ve stejné dílně, ze stejné kůže, se stejnými chrániči, v jaké jezdí profesionální jezdec Karel Abraham v MotoGP, neváhejte a obraťte se na jednu z našich prodejen. Naše kombinézy jste již určitě zahlédli například na Mistrovství světa v GP, SBK, Supermoto či Rally Dakar. 

 

Kvalita

Nabízíme stejnou kvalitu, stejné individuální možnosti, stejný poprodejní servis a ideální velikost jak profesionálnímu jezdci, tak začínajícímu motorkáři.