MOTOSALON 2020

Logo_Motosalon_blog.png - PSí Hubík

Je až neuvěřitelné, že jsme se i letos mohli potkat na největší motocyklové události roku MOTOSALONU v Brně, jehož konání bylo kvůli situaci s Koronavirem ohroženo.

Velké štěstí potkalo všechny motorkáře, motorkářky, vystavovatele a příznivce dvoustopých vozidel, když plánovaný Motosalon v Brně na dny 5-8.3.2020 nebyl kvůli situaci s Koronavirem odvolán a proběhl dle plánů. Během 4 dnů navštívilo areál okolo 55.000 návštěvníků. A program byl opravdu nabitý a atmosféra víc než skvělá!

"Jsem překvapen dobrou náladou návštěvníků. Zájem lidí je opravdu velký, a to i přes situaci jaká v současnosti je." uvedl Libor Hubík, majitel PSí HUBÍK.motosalon_libor_hubik

Náš stánek o rozloze 80m2 jsme zaměřili na prezentaci novinek v oblasti moto oblečení pro sport, cestování, ale i street a volný čas.motosalon_stanek_psihubik

Zákazníci se mohli nechat změřit na kombinézu šitou na míru. Jednu z realizací individuálního designu na přání jste mohli vidět na stěně našeho stánku.

Foto s majitelem individuálního designu kombi na míru | SukyBiker.czmotosalon_individualni_design_kombi

Největší zájem na našem stánku byl o nafouknutí vesty s airbagem přímo na tělo. Airbagové systémy byly beze sporu nejčastějšími dotazy ze stran návštěvníků. Informace jsme poskytli i pro AUTOSALON TV Prima. "Nafoukli" jsme celkem 201 zájemců.

Josef Šiler aliaz Pepa Sršeň v kožené bundě DREAM | KOLEKCE PSí HUBÍK

 

Úplnou novinkou, kterou jste poprvé mohli vidět až na Motosalonu, byl textilní cestovatelský komplet CAMU a FLAG.  Jeho výrobu jsme pro vás zajistili v sériové konfekční řadě a pořídíte ho tak za výhodnou cenu. Všechny velikosti i barvy jsou nyní naskladněny a můžete objednat z pohodlí domova na našem e-shopu. 

 

motosalon_bunda_camu

Děkujeme všem za návštěvy stánku, vaše dotazy a zájem o naše výrobky. Už teď se těšíme na další výstavu v roce 2021.

hradni_straz_u_psi_na_motosalonu

Napsali o nás: PSí na Motosalonu slaví 30 let existence • Hubík Libor byl nafouklý na 2 atmosféry