nepromok = kalhoty AQUA pánské - černá

Vyberte si velikost

Skladem v e-shopu

Tlumačov

Plzeň

1 999 Kč/86.90 €

Popis produktu

Nepromok je samostatný prvek oblečení, který zajistí přímou ochranu před deštěm. Obléká se na kalhoty. Funguje na principu klima membrány, tj. materiál je částečně prodyšný – člověk se v něm nezapaří, ale zároveň nepromokne.

Na boku, po celé délce nohavice, je umístěn zip, kterým snadno nohavici rozšíříte. Velmi jednoduše a bez potíží tak kalhoty Aqua oblečete na svoje kalhoty i s obutýma botama. V pase je silikonový pásek, díky kterému kalhoty lépe drží a nekloužou dolů. Pas lze dotáhnout pomocí suchých zipů. Ve spodní části nohavic je schovaná gumička, kterou lze zachytit za botu, aby při jízdě Nepromok naopak nevyjížděl nahoru.

Materiál nejen že nepropustí vodu, ale je navržen tak, aby velmi rychle usychal. Velikost Nepromoku si zvolte stejnou, jako velikost běžného oděvu (např. vel. bundy 50 = velikost Nepromoku 50). Velikostní úprava je možná.

Materiál

  • 75% polyester
  • 25% polyuretan
  • logo termolis

 

Video produktu

Reference

Velmi si vážím jejich vysoce kvalitních výrobků a snahy o neustálé inovace. Například díky zavedení tisku přímo na kůži se kombinéza stala mnohem lehčí a pružnější.

Jan Halbich

Věděli jste, že?

První kombinézy s airbagem jsme vyrobili již v roce 2016 pro závodníka Ondřeje Ježka. Poté následovala spolupráce s jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem. Díky vlastnímu výrobnímu závodu v České republice se podílíme na neustálém vývoji airbagových systémů a jejich implementaci do motooblečení jak pro okruhové ježdění, tak do provozu i off-roadu.

Naše výhody