Vyberte si velikost

Skladem v e-shopu

Tlumačov

Plzeň

890 Kč/37.07 €

Popis produktu

Dámské triko CityZen® je vyrobeno z prémiové bavlny s příměsí Elastanu, aby lépe sedělo. Je upraveno patentovanou technologií CityZen®, která zaručí, že na vás za žádných okolností nebude vidět pot! Odolají špíně, tekutiny stečou po povrchu a nezanechají stopu. Z vnitřní strany silně saje a rychle schne, brzdí tak množení bakterií a snižují tělesný zápach. Příjemné na dotek. Nemačká se a dobře drží tvar i po mnoha vypráních a měsících.

Vyrobeno v České republice.

Provedení

  • dámské

Materiál

  • 95% prémiová bavlna
  • 5% Elastan

 

Reference

Popřemýšlel jsem, jak najít výrobce, který mi (nezávodníkovi) dodá stejnou kombinézu té nejvyšší kvality, kterou dostávají oficiálně spozorovaní závodníci. Chtěl jsem, aby byla vyrobena ve stejné továrně, stejnými lidmi ze stejných materiálů. PSI je tím výrobcem!

Simon Crafar

Věděli jste, že?

První kombinézy s airbagem jsme vyrobili již v roce 2016 pro závodníka Ondřeje Ježka. Poté následovala spolupráce s jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem. Díky vlastnímu výrobnímu závodu v České republice se podílíme na neustálém vývoji airbagových systémú a jejich implementaci do motooblečeni jak pro okruhové ježdění, tak do provozu i off-roadu.

Naše výhody