MÁŠ SPORTOVNÍ NEBO ZÁVODNÍ MOTOCYKL?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI ZÁVODNÍCH KOMBINÉZ

Pokud máš sportovní nebo závodní motocykl, svou jízdu si užíváš výhradně na uzavřených tratích. K tomu potřebuješ výbavu jednodílné závodní kombinézy, která Ti poskytne potřebný komfort pohybu v zatáčkách a hlavně zajistí Tvou bezpečnost při pádech ve vyšších rychlostech nebo při střetu s dalším jezdcem.

Technologie PSí kombinéz splňuje nároky jezdců MotoGP. I Ty můžeš mít stejnou kvalitu, stejné služby a servis v PSí jako ten nejprestižnější závodník mistrovství světa. Bezpečnost a spokojenost každého zákazníka pro nás vždy byla, je a bude na prvním místě. 

 

Závodní kombinézy    

MÁŠ SPORTOVNÍ NEBO SPORTOVNĚ CESTOVNÍ MOTOCYKL?

PŘEDSTAVUJEME TI PSI KOLEKCI SPORTOVNÍCH KOMBINÉZ

Pokud máš sportovní nebo sportovně cestovně motocykl a jezdíš hlavně v běžném provozu, potřebuješ maximální ochranu svého těla. Tu docílíš obléknutím přiléhavé kožené sportovní kombinézy s protektory.

Kombinéza na sportovní motocykl v PSí kolekci splňuje kvalitu závodních kombinéz. Střih sportovní kombinézy je přizpůsoben posedu na motocyklu při jízdě na běžných cestách. Je dvoudílná, to znamená, že při zastavení můžeš oddělit bundu od kalhot dlouhým zipem v pase a užít si chvilku odpočinku, než se znovu vydáš na cestu. Při jízdě je naopak pocit dokonalého sepnutí a sevření kůží dobrý pro Tvé bezpečí. 

 

SPORTOVNÍ KOMBINÉZY    

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE OCHRANY - AIRBAGOVÉ SYSTÉMY

JEZDI S AIRBAGEM NA OKRUHU I V BĚŽNÉM PROVOZU

 

Užij si svou sportovní jízdu naplno a chraň se nejnovější technologií airbagovým systémem! Elektronicky řízený systém Tech-Air® Tě chrání a zároveň neomezuje v pohybu, protože všechny senzory, které snímají Tvůj pohyb, máš umístěny přímo v kombinéze.

 

AIRBAGOVÉ KOMBINÉZY      

Mohlo by Tě zajímat >> Design na přání >> Šití motooblečení na míru >> Tištěné kombinézy design a bezpečnost zároveň >> Jak vznikají originální designy pro zákazníky >> Jak sladit pár na motorce

Nejste si jistí, jaký typ kombinézy je právě pro vás?

Tak koukněte na náš seriál s Pepou Sršněm: