Jubilejní kombinéza značky PSí k 30letému výročí

blog_jubilejni kombineza_30 let PSi (1).jpg - PSí Hubík

Originální design kombinézy může vyjádřit nejen váš styl … ale i váš životní příběh. Takový navrhl pro Libora Hubíka, zakladatele značky PSí, Jakub Paleček, EXD Airbrush & Graphics.

Jubilejní design k 30letům značky PSíLibor Hubík - jubilejní kombi 30 let PSí

Rok 2020 byl pro značku PSí výjimečný. Uplynulo 30 let od jejího založení. Bohužel místo oslav přichází „covid“ a s ním zcela jiný sled myšlenek. Výroba na několik týdnů přerušuje šití kombinéz a šije bavlněné roušky. Jedno je jisté, zaměřením na produkci se snažíme bojovat proti negativním myšlenkám. 

Navzdory zlým časům, si motorkáři užívají volnosti pohybu na dvou kolech o to víc. Výrobní plán se plní a švadlenky se nezastaví. Jednoho dne jim pod šicí stroj přistanou nařezané díly, které do sebe zapadají jako puzzle. 

Rok 1990 _________ Založení firmy

Rok 1995 _________ První závodní kombinéza

Rok 1998 _________ Koupě objektu v Tlumačově

Rok 2006 _________ Vlastní kolenní slidery

Rok 2008 _________ TFS feritové chrániče

Rok 2009 _________ První tisk do kůže

Rok 2010 _________ 1.místo MOTO2 Valencie

Rok 2014 _________ Otevření prodejny v Plzni

Rok 2018 _________ Začátek použití airbagu Tech-Air …

Přímo na kožených tvarech se píše příběh značky PSí, od začátku po současnost. Kdo bude majitelem kombinézy, je víc než jasné. Vlastnoruční podpis na jednom z dílů potvrzuje myšlenku, že se právě šije kombinéza pro Libora Hubíka, zakladatele značky PSí. 

Jubilejní kombinéza k 30letému výročí PSí HUBÍK. 30 YEARS ANNIVERSARY. Oslavuje českou tradici výroby. MADE IN CZECH REPUBLIC. Proto české barvy bílá, červená, modrá. Tak o tom přemýšlí spolupracující externí designér Jakub Paleček, EXD Airbrush & Graphics, který myšlenku památečného designu graficky ztvárnil. 

Konstrukce střihu a zvolení výrobních technologií pro navržený design byla již práce samotného Libora Hubíka. Celotisk, klokan, perforace, závodní výbava a implementace airbagového systému Tech-Air RACE je pro něj nejlepší volba. Nejnovější inovace si často zkouší nejprve sám na sobě. 

Pořízení nového motocyklu Yamahy R6 výhradně pro okruhové ježdění, jubilejní design kombinézy a rukavic vrací svého majitele zpět na závodní trať, kde myšlenka na výrobu motoooděvů začala.

Libor Hubík, Automotodrom Brno, foto: Jan StárekLibor Hubík - jubilejní kombi 30 let PSí_1Libor Hubík - jubilejní kombi 30 let PSí_2jubilejní design PSí 30 let - kombinézajubilejní design PSí 30 let - kombinézajubilejní design PSí 30 let - kombinézaAutomotodrom BrnoAutomotodrom Brnoautomotodrom brno

Věděli jste, že? 

Během prvního lockdownu v roce 2020 naše švadlenky ve výrobním závodu PSí ušily za 14 dnů bezmála 10.000 kusů bavlněných roušek. Část jsme věnovali potřebným, lékařům, obcím a velkou část jsme poskytli veřejnosti. 


Mohlo by vás zajímat: Letošní ocenění - 3.místo IBM Firma roku • Jedinečné designy závodních kombinéz • Rozhovor s Liborem Hubíkem na Motorkari.cz • Na designu záleží aneb šaty dělaj člověka