NA DESIGNU ZÁLEŽÍ ANEB ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA

blog_cardoso_01.jpg - PSí Hubík

Svěží barvy přináší španělský tým AVATEL-CARDOSO TEAM, v jehož čele stojí bývalý MotoGP závodník, José Luis Cardoso. Pod jeho vedením se mladí jezdci účastní série závodů FIM CEV Repsol 2021. Těší nás, že se tým rozhodl obléci své jezdce do závodních kombinéz se značkou PSí. 

Avatel Cardoso Racing TeamAvatel Cardoso Racing Team

David Muňoz  a Daniel Muňoz ve třídě Moto3 v Juniorském mistrovství světa a Roberto Garcia ve třídě Hawkers European Talent Cup, pohárová soutěž mladých talentů (HETC). 

Daniel Muňoz, Roberto Garcia, David Muňozcardoso team

Design jejich kombinéz nelze přehlédnout. Proč je tak důležitý?

Jak se v písni Jana Wericha zpívá : "Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka." A v motosportu to platí dvojnásob! Dovedete si představit závodního jezdce při závodech v triku a šortkách? Asi ne. Závodní kombinéza prostě dělá závodníka závodníkem, stejně jako krunýř rytíře :-). V obou případech jde o jejich ochranu!

Design a celkové ladění týmu do určitých barev pak ukazuje pospolitost a tvoří základ řádu a disciplíny, bez které by se závodění neobešlo.

Grafický návrh týmové kombinézygrafický návrh kombinézy

Kapoty motocyklu týmu Avatel-Cardosocardoso team

Sladění výbavycardoso team

Proto i my věnujeme velkou pozornost návrhům vašich kombinéz, výběru správných barev kůží, ... abychom splnili vaše požadavky, které pak v celku tvoří dokonalou harmonii a mohou přinést pozitivní očekávání.

Výběr odstínu ze vzorníku barev pro tisk do kůževýběr odstínu ze vzorníku barev pro tisk do kůže

Vlastní výrobní závod nám umožňuje vyhovět individuálním přáním našich zákazníků. Pro naši specializaci zakázkového šití motooděvů zaměstnáváme tým odborníků, který řídí jednotlivá pracoviště a dohlíží na preciznost zpracování. Denně výrobou prochází desítky zakázek pro jednotlivce, kteří si vybrali vlastní design či výbavu a v neposlední řadě je jim motooblečení šité přímo na míru.

Výroba kombinézy v našem výrobním závodu v České republiceVýroba kombinézy v individuálním designu v našem výrobním závodu v České republicetisk koombinézy do kůže

Finální produktfinální produkt PSí kombinéza

Cesta od návrhu kombinézy až po její ušití trvá několik týdnů, ale když je hotovo a vše sedí jak má, pak je to velká radost. Teď už si jen naplno užívat jízdu.  

Závodní traťzávodní trať

 

Věděli jste, že?

Technologii tisku do kůže používáme od roku 2010. První kombinéza takto vyrobená byla pro Karla Abrahama do mistrovství světa jako testovací. Jenže se v ní cítil tak dobře, že ji použil i do závodu a bylo z toho pódium!  Pamatujete? Třída 125cc při MotoGP ve Valencii. 

Čemu říkáme v PSí "tištěná kombinéza"? Dozvíte se v článku TIŠTĚNÉ KOMBINÉZY - DESIGN A BEZPEČNOST ZÁROVEŇ. 

MÁM ZÁJEM O DESIGN NA ZAKÁZKU                   


Mohlo by vás zajímat: Kombinéza snů • Příběh jedné kombinézy • PSi promo-truck na závodech