Pád, špína, nová motorka!

Jsme si vědomi co vše na Vás číhá.

Proto jsme se pro vás, naše zákazníky, rozhodli nastartovat služby, které můžete využít, například pokud potřebujete něco opravit po pádu nebo pokud jste se neudrželi u vánočního stromku a potřebujete upravit velikost. Přišel na vás jarní úklid a zjistili jste, že jste si zapomněli umýt svůj oděv a už to nejde dolů? Zkuste naši službu údržby motooděvů. Vyměnili jste motorku a potřebujete se s ní sladit? Využijte službu změny designu. A zajišťujeme i servis airbagů.

Opravy po pádu

Navrhneme vám řešení, jak uvést vaše motooblečení opět do funkčního stavu. Díky vlastnímu výrobnímu závodu a proškolenému personálu bude vaše motooblečení vypadat jako by nebylo nikdy poškozeno.  

Více

Velikostní úpravy

Navštivte jednu z našich prodejen nebo kontaktujte naše partnery či obchodní zástupce v dané zemi. Navrhneme vám řešení, jak oblečení upravit. Jak to uděláme? Proškolený personál vás znovu změří, převezme vaše oblečení, výroba porovná nově naměřené hodnoty s archivovanými daty a oblečení přizpůsobí aktuální postavě.

Více

Údržba motooděvů

Každý den pracujeme s kůží i textilem, vyrábíme motooblečení.  Proto také víme, jak o oblečení nejlépe pečovat. Využijte našich profesionálních služeb čištění a ochrany motooblečení. 

Více

Změny designu

V našem výrobním závodu provádíme i designové změny motooblečení. Přešijeme nápisy, změníme nášivky, vyměníme díly. Každou objednávku si pečlivě archivujeme, abychom vám zajistili 100% po prodejní servis. 

Více

Servis airbagů

Jsme autorizovaný servis airbagových vest firmy Alpinestars.  Jejich airbagy TECH-AIR® implementujeme do našich výrobků od roku 2018. Servis provádíme přímo v našem výrobním závodě v České republice. Díky tomu zajistíme opravu vašeho airbagu včetně motooděvu do 10-ti pracovních dnů. 

Více