AIRBAGOVÉ SYSTÉMY V MOTOOBLEČENÍ

SAMOSTATNÁ AIRBAGOVÁ VESTA

Máš motorku výhradně na cestování v provozu? Nebo jsi majitel více typů motorek a oblékáš se stylově ke každé jinak? Pak je pro Tebe správnou volbou pořídit si zcela samostatnou airbagovou vestu, kterou můžeš vzít pod jakoukoliv bundu. Podmínkou je mít dostatek prostoru v oblasti hrudníku pro nafouknutí airbagového vaku. Doporučujeme Ti elektronicky řízenou airbagovou vestu TECH-AIR®5 od firmy Alpinestars.

 

AIRBAGOVÁ VESTA TECH-AIR®5 

Airbagová vesta TECH-AIR®5 je samostatně řešená vesta se zabudovaným airbagovým systémem od firmy Alpinestars. Určena pro jízdu na motocyklu v provozu. Softwarově řízená. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a  gyroskopům, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha. Po velmi rychlé aktivaci vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, žebra a záda. 

 

AIRBAGOVÁ VESTA   

PSí HUBÍK s.r.o. je od roku 2018 oficiálním certifikovaným partnerem pro implementaci airbagových systémů TECH-AIR® firmy Alpinestars do výrobků značky PSí®. Je prvním servisním střediskem na airbagové systémy v České republice. Servis svým zákazníkům zajistí do pouhých 10 pracovních dnů! 

 


Mohlo by vás zajímat: Proč jsme si vybrali airbagy od Alpinestars?  • Jak funguje airbag při pádu  •  Šití motooblečení na míru •  Designy na přání


 
Přijďte se poradit, zda je vaše motobunda vhodná na použití airbagové vesty TECH-AIR®5 na jednu z našich prodejen. Náš odborný personál vám rád poradí a pomůže. Vyrábíme pro vás motooblečení již 30 let! 

NEJSTE SI JISTÍ VÝBĚREM AIRBAGU PRÁVĚ PRO VÁS?

SHLÉDNĚTE VIDEA S PEPOU ŠILEREM A LIBOREM HUBÍKEM: