KRÁLOVNA ROAD RACINGU – VERONIKA HANKOCYOVÁ

blog_veronika hankoc_uvod (1).jpg - PSí Hubík

Neobyčejná žena, neobyčejný životní příběh, energie na rozdávání a navždy duší i tělem spojena s motosportem. Veronika Hankocyová, královna roadracingu. Její život je pořádná jízda! A to na dvou kolech. Žena propadlá vůni benzínu. Její výzvou jsou ty nejnáročnější tratě. Ostrov Isle of Man, Království Velké Británie, české roadracingové tratě jsou jejím druhým domovem. Právem si zasluhuje titul „královna roadracingu“. 

Veronika HankocyováTéměř 20 let na závodních tratích mezi nejotrlejšími závodníky zocelilo její charakter. Odvaha, kuráž, energie, zodpovědnost je její podstatou. Ale také přátelské a otevřené srdce. Obor, ve kterém se rozhodla žít, motorismus, ovlivňuje její život jak osobní, tak profesní. 

Veronika HankocyováVeronika Hankocyová

Veronika vždy věděla, že jezdit v kombinézách PSí, je pro ni samozřejmost. Design kombinéz byl vždy ovlivněn partnerstvím s Michalem Indi Dokoupilem, rovněž roadracingovým jezdcem. Prvky indiánské kultury jako talismany pro štěstí, zaujímaly pevné místo na jejich kombinézách. 

Veronika Hankocyová a Michal „Indi“ DokoupilMichal "Indi" Dokoupil a Veronika Hankocyová

Převrat designu kombinézy pro Veroniku nastává v roce 2022. Zakládá ryze holčičí sestavu s názvem Wonder Women Racing Team. Najdeme v ní ženy stejného zaměření. „Nepotřebujeme dokazovat, že holky do motosportu patří, protože to tak zkrátka je,“ stojí si za svým Veronika Hankocyová.

Kristýna Jakesch, jezdec Wonder Women Racing Teamu - foto Lukáš Ston, Automotodrom BrnoKristýnaJaký byl příběh nového designu pro Wonder Women Racing Team?

Kombinéza v designu Pop-art byla navržena pro zpestření všedních dnů designera v PSí. Závodní sezóna je o modelech, kde velká část grafiky převládá v umístění log sponzorů na plochu kombinézy. A tak jednoho dne, kdy přišla „ponorka“, navrhla grafička a designérka Lenka V. kombinézu zcela odlišnou. Doslova "úlet z motorismu" do prostředí umělecké designové tvorby a našla inspiraci v Pop-artu. 

Lenka V., interní grafik PSí HUBÍK s.r.o.designer PSi HUBÍK 

Výsledek zpracování kombinézy ve stylu Pop-art vzbuzoval emoce. WAU, pozitivní emoce! Dlouho byla umístěná kombinéza přímo v grafickém studiu výrobního závodu PSí, kde ji obdivovali zejména účastníci našich pořádaných exkurzí

Kde můžete kombi ve stylu Pop-art vidět nyní? Na plzeňské výrobní prodejně PSí HUBÍK s.r.o.

výrobní prodejna PSí Plzeň - kombi Pop-artPopulární umělecký styl Pop-art ztvárnil plno úspěšných atraktivních žen, nejznámější herečku Marylin Monroe, Audrey Hepburn, princeznu Dianu. Spojit Pop-art design s Wonder Women Racing Team byla velmi intuitivní reakce. 

K realizaci kombinéz pro Wonder Women Racing Team zbývá už jen malý krok. Souhlas, že i ony shledávají tento model jako stvořený právě pro ně a výroba může začít. Vzít míry, upravit grafický návrh pro sponzorská loga, připravit střih, nařezat kůže, natisknout grafiku, sešít, vložit chrániče, naimpregnovat a zkontrolovat.

Grafický návrh kombinézygrafický návrh kombi Veronika Hankocyová

Měření a sjednání detailů zakázkysjednání zakázky veronika hankocyová

měření na šití kombi na míru 

Vyzkoušeno, předáno a s přáním všeho nejlepšího do sezóny pouštíme kombinézy na silniční závodní tratě mistrovství České republiky, agenturní závody Dafitu a další aktivity, kde se tým prezentuje.

kristyna jakesh a veronika hankocyova 

Seznamte se s týmem WWRT, aneb „zázračné ženy na dvou kolech“:

#53 Veronika Hankocyová, rider

#48 Kristýna Jakesch, rider

Lenka Pospíšilová, šéf mechanik

Denisa Vlachová, mechanik, sociální sítě

Simona Turková, mechanik

Lenka Fojtová, mechanik, merchandise

Jana Kolací, PR propagace, fotograf

Wonder Women Racing Team - foto Lukáš Ston, Automotodrom Brnowonder women racing teamSUPER HRDINKY … tak se jim říká, holkám Wonder Women Racing Teamu. V kombinézách jsou okouzlující a obohatí nejednu fotogalerii diváků a motocyklových fanoušků. Pop-art je prostě nepřehlédnutelný a přiznejme si, kolik takových designů po závodních tratích běhá? Navíc jsme v PSí zaměřeni na detaily a ladíme designy kombinéz i se souvisejícími výrobky. Například chránič hrudníku, rukavice nebo funkční prádlo!

Funkční prádlo v designu Pop-artfunkční prádlo extreme hobby

funkční prádlo extreme hobby

Nebojte se i vy být originální a projevte svou jedinečnost v tom, co děláte rádi, třeba při jízdě na motocyklech na závodních okruzích nebo v běžném provozu.

ŠITÍ NA MÍRU

Nebo si rovnou sami vyberte z návrhů v naší aplikaci: DESIGNER 

Věděli jste, že? 

Veronika Hankocyová je kromě nadané závodnice i stejně úspěšná jako moderátorka. Naše první setkání bylo již v roce 2008, kdy jsme natáčeli reportáž pro TV 102 Octanů. Později vznikly medailonky o PSí pro TV Sport 5. Nyní působí jako spolumoderátorka pořadu Týden v Motorsportu na O2TV Sport. Není divu, že jsme si Veroniku oblíbili a poprosili ji o moderování akce na podporu řemesla v našem zlínském výrobním závodu.

 


Mohlo by vás zajímat: Ocenění - 3.místo IBM Firma roku • Jedinečné designy závodních kombinéz • Rozhovor s Liborem Hubíkem na Motorkari.cz • Na designu záleží aneb šaty dělaj člověka